کاظمی: از نظر تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: در این بازی کار تاکتیکی انجام ندادیم و حریف بهتر از ما بازی کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، فرهاد کاظمی پس از پیروزی تیمش 2 بر یک مقابل ذوب‌آهن گفت: در این بازی از لحاظ تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشتیم که بخواهم درباره آن صحبت کنم. طبیعی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: در این بازی کار تاکتیکی انجام ندادیم و حریف بهتر از ما بازی کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، فرهاد کاظمی پس از پیروزی تیمش ۲ بر یک مقابل ذوب‌آهن گفت: در این بازی از لحاظ تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشتیم که بخواهم درباره آن صحبت کنم. طبیعی است با توجه به بازیکنان جدیدی که گرفتیم نیاز به زمان داریم  تا به هماهنگی برسیم.

وی افزود: تنها آمار برتری ما مقابل ذوب‌آهن مسئله روحی و روانی بود. هرچند ذوب‌آهن در این بازی خیلی بهتر از ما کار کرد و شاید ما باید فصل پیش آنها را باید با ۴-۵ گل شکست می‌دادیم چرا که در آن مسابقه این سیاه‌جامگان بود که خیلی بهتر بازی کرد.

سرمربی سیاه‌جامگان ادامه داد: شاید ۵ درصد کار تاکتیکی که باید انجام می‌دادیم را اجرا کردیم و به این خاطر اعتقاد دارم هنوز خیلی کار داریم که به آنچه که می‌خواهیم برسیم.

کاظمی درباره اعتراض به بازیکن خودی گفت: در صحنه‌ای که بازیکنان ما به ذوب‌آهنی‌ها اعتراض می‌کردند که چرا بازی جوانمردانه را اجرا نکردند به بازیکن خودم گفتم به چه دلیل دنبال این است که حریف حرکت جوانمردانه انجام دهد. وقتی آنها پس از قهرمانی در سوپرجام مقابل یک تیم تازه‌ جمع‌شده شکست خورده‌اند. طبیعی است که این مسئله برایشان گران تمام شده و تحت هر شرایطی می‌خواهند بازی را نبازند، به این دلیل به بازیکنم گفتم انتظار نداشته باش حریف توپ را به بیرون بزند و تو باید آنقدر حرفه‌ای باشی که این طور فکر کنی.در کل از عملکرد شاگردانم در همه خطوط رضایت دارم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]