کاظمی: فقط به خودمان باختیم و کسی غیر از من مقصر نیست

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی سیاه‌جامگان مشهد گفت: هنوز تیم من بزرگ نشده است که اگر بزرگ شده بودیم، نمی‌گذاشتیم به این سادگی به دروازه‌مان حمله کنند.به گزارش وبسایت نود، فرهاد کاظمی در پایان دیداری که در آن با حساب 2 بر صفر مقابل سایپا شکست خورد، گفت: شکستی که امروز متحمل شدیم، همه‌اش به خودمان برمی‌گردد. هیچ کس دیگر ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی سیاه‌جامگان مشهد گفت: هنوز تیم من بزرگ نشده است که اگر بزرگ شده بودیم، نمی‌گذاشتیم به این سادگی به دروازه‌مان حمله کنند.

به گزارش وبسایت نود، فرهاد کاظمی در پایان دیداری که در آن با حساب ۲ بر صفر مقابل سایپا شکست خورد، گفت: شکستی که امروز متحمل شدیم، همه‌اش به خودمان برمی‌گردد. هیچ کس دیگر مقصر نیست به غیر از من. همیشه پیروزی‌ها متعلق به بچه‌هاست و شکست متعلق به من.

کاظمی ادامه داد: این یک حادثه بود که گل اول را دریافت کردیم و مزید برعلت شد تا غرور کاذب ما از بین برود. البته بازیکنی که از جوانان بیاید باید این روزها را هم ببیند. برد و باخت همیشه وجود دارد اما من می‌گویم هنوز تیم نشده‌ایم. با این حال زمان کافی نیز داریم و می‌توانیم از مدت تعطیلات استفاده کنیم.

وی افزود: بچه‌ها در این بازی بد عمل نکردند. از نظر تاکتیک‌پذیری طبیعی است هفته سوم هیچ تیمی خوب نباشد. ما هنوز آن شخصیتی که تیم مان گل خورده را جبران کند و بازی را به سود خودش کند، پیدا نکرده ایم. این را هم بگویم که داوری به غیر از خطایی که بر روی حمید علی‌عسگر رخ داد و نادیده گرفت، هیچ اشتباهی نداشت.

کاظمی در مورد اینکه چرا ناصری دروازه بان تیمش را بیرون گذاشت و از گلر برزیلی استفاده کرد، گفت: از نظر شما ناصری عملکرد خوبی داشته اما از نظر آنالیز فنی دروازه‌بان ما مشکلات خاصی داشت. دروازه بان امروز ما چه مشکلی داشت؟ گلری که در بوتافوگو بازی کرده، ۱۰ گل دیگر هم بخورد باز هم می‌گویم گلر من است. حتما آنالیزی کردم که او را به بازی گرفتم. مگر ناصری فصل قبل درون دروازه تیم ما بود؟

سرمربی سیاه‌جامگان تصریح کرد: اینجا من باید تصمیم بگیرم که به سود تیم و استانم باشد. قطعا اشتباه هم ممکن است داشته باشیم ولی شما پرتاب دست  این دروازه بان را دیدید؟ ایراد شکست ما این بود که بازیکنان ضعیف عمل کردند نه دروازه بان. من به خاطر فریاد کسی گلر و مدافع عوض نمی‌کنم. کاری را می کنم که به سود فوتبال استان و شهرم باشد.

وی گفت: ما باید شناخت‌مان نسبت به بازیکنان افزایش یابد. باید ضعف‌هایی که داریم را از بین ببریم. از حالا قول می‌دهم در نیم فصل دوم امتیازات بیشتری از نیم فصل اول بگیریم. باید ضعف‌ها را بشناسیم و از لحاظ تاکتیکی و فنی خودمان را نشان دهیم.

کاظمی در نهایت افزود: از لحاظ تاکتیکی واقعا عقب هستیم و این خواسته من نیست. بعد از گل اول سایپا، تیم من خودش را رها کرد. هنوز تیم من بزرگ نشده و اگر بزرگ شده بود، نمی‌گذاشتیم به این سادگی به دروازه‌مان حمله کنند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]