کالدرون: رئال توانایی خرید پوگبا را ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - رییس پیشین رئال مادرید دلیل کنار کشیدن این تیم از خرید ستاره یوونتوس را مسائل مالی می داند. به گزارش وبسایت نود، رومن کالدرون که بین سال های 2006 تا 2009 ریاست رئال مادرید را بر عهده داشت درباره کنار کشیدن این باشگاه از کورس خرید پل پوگبا به Omnisport گفته: بنظر می رسد پوگبا به منچستریونایتد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس پیشین رئال مادرید دلیل کنار کشیدن این تیم از خرید ستاره یوونتوس را مسائل مالی می داند.

به گزارش وبسایت نود، رومن کالدرون که بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ ریاست رئال مادرید را بر عهده داشت درباره کنار کشیدن این باشگاه از کورس خرید پل پوگبا به Omnisport گفته:

بنظر می رسد پوگبا به منچستریونایتد می رود. اگر روشی که معمولا رییس رئال مادرید برای خرید بازیکن بزرگ استفاده می کند و همچنین این حقیقت که زیدان خواهان جذب پوگبا بود را در نظر بگیریم باید گفت که یا رئال پول لازم برای خرید پوگبا را ندارد و یا او ترجیح می دهد به منچستر برود.

من هر دو مورد را تجربه کردم. کریستیانو رونالدو می خواست به رئال بیاید و روبینیو خواهان ترک این باشگاه بود. گاهی اوقات چنین بازیکنانی آنقدر طرفدار دارند که می توانند تیم آینده شان را از بین تیم هایی که حاضر هستند مبلغ انتقال شان را بپردازند انتخاب کنند.

پوگبا بازیکن استثنایی است. همه افراد دنیای فوتبال چنین نظری دارند. او یک هافبک باکس تو باکس قدرتمند است که توانایی تکنیکی و پاسوری بالایی دارد. زمان ثابت می کند تا چه اندازه ارزش قیمتی که منچستر برای او پرداخت می کند را خواهد داشت. این قانون عرضه و تقاضا است، تا زمانی که کسی حاضر باشد مبلغ درخواستی را پرداخت کند، فروشنده می تواند قیمت را بالا ببرد.

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]