کانته: پیوستن به چلسی ریسک نبود

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره جدید چلسی اعتقاد دارد پیوستن به این تیم رویایش برای بازی در لیگ قهرمانان را به خطر نمی اندازد. به گزارش وبسایت نود، انگولو کانته 25 ساله که پس از عملکرد درخشانش در فصل گذشته تصمیم به ترک لسترسیتی و پیوستن به چلسی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد گرفت به نشریه میرور گفته: با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – ستاره جدید چلسی اعتقاد دارد پیوستن به این تیم رویایش برای بازی در لیگ قهرمانان را به خطر نمی اندازد.

به گزارش وبسایت نود، انگولو کانته ۲۵ ساله که پس از عملکرد درخشانش در فصل گذشته تصمیم به ترک لسترسیتی و پیوستن به چلسی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد گرفت به نشریه میرور گفته:

با پیوستن به چلسی دست به قمار نزدم. این انتقال برای من یک قدم جدید است. ماندن در لسترسیتی و بازی در لیگ قهرمانان یک قدم خوب بود اما پیوستن به چلسی هم یک قدم خوب است.

البته که تا به حال در لیگ قهرمانان بازی نکردم اما همه می دانند چلسی باشگاه بزرگی است و امیدوارم سال آینده با این تیم در لیگ قهرمانان بازی کنم. بازی در لیگ قهرمانان رویای بزرگ من است اما از تصمیمی که گرفتم پشیمان نیستم و امیدوارم با چلسی بتوانیم سهیمه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]