کسب و کاری رو به زوال؛ فروش موبایل های مایکروسافت در هر دوره کاهش می یابد

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
تقریباً ۱۰ روز پیش، مایکروسافت گزارش مالی خود از عملکردش در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ را ارائه داد ولی دقیقاً عنوان نکرد که چه تعداد تلفن هوشمند لومیا را به فروش رسانده است. با این حال از اسناد و مدارکی که از سوی مایکروسافت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده، می توان این رقم دقیق را ...

تقریباً ۱۰ روز پیش، مایکروسافت گزارش مالی خود از عملکردش در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ را ارائه داد ولی دقیقاً عنوان نکرد که چه تعداد تلفن هوشمند لومیا را به فروش رسانده است. با این حال از اسناد و مدارکی که از سوی مایکروسافت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده، می توان این رقم دقیق را به دست آورد.

شرکت مورد بحث در اسناد ثبت شده، ذکر نموده که از ابتدای جولای ۲۰۱۵ تا انتهای ژوئن امسال، به طور کلی ۱۳.۸ میلیون موبایل سری لومیا به فروش رسانده است. در دوره سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ که در اصل سه ماهه چهارم سال مالی مایکروسافت به حساب می آید، رقم دقیق فروش لومیا عنوان نشد ولی با توجه به دوره های مالی گذشته که تعداد فروش موبایل های لومیا اعلام شده بود، می توان گفت که در سه ماهه قبلی، مایکروسافت تنها ۱.۲ واحد موبایل لومیا به فروش رسانده است.

همانطور که ذکر شد، دوره سه ماهه قبلی، در دفاتر مالی مایکروسافت سه ماهه چهارم سال مالی بوده. در سه ماهه اول، دوم و سوم سال مالی، مایکروسافت به ترتیب ۵.۸ میلیون، ۴.۵ میلیون و در نهایت ۲.۳ میلیون واحد موبایل لومیا فروخته بود.

کاهش فروش موبایل های سری لومیا اتفاق تازه ای نیست اما جالب اینجاست که چنین موضوعی، برای خود مایکروسافت نیز تبدیل به امری بدیهی شده و به نظر می رسد که اهالی ردموند تمرکز خود را بر روی مسائل پرطرفدار تر قرار داده اند و حتی طرفداران موبایل های ویندوزی نیز باور یافته اند که مایکروسافت، اکنون پلتفرم های اندروید و iOS را نسبت به فرزند خود برتر دانسته و به آنها اهمیت بیشتری می دهد.

The post کسب و کاری رو به زوال؛ فروش موبایل های مایکروسافت در هر دوره کاهش می یابد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]