کفشگری: هنوز معلوم نیست شماره ۲۴ را بپوشم

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک جدید پدیده مشهد اعتقاد دارد فصل خوبی در انتظارش است تا بدشانسی‌های گذشته را جبران کند.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهرداد کفشگری که فصل قبل در پرسپولیس توپ می‌زد و در لیگ شانزدهم پیراهن پدیده را به تن می‌کند، گفت: پدیده تیم بسیار خوب و یکدستی است که بازیکنان ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک جدید پدیده مشهد اعتقاد دارد فصل خوبی در انتظارش است تا بدشانسی‌های گذشته را جبران کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهرداد کفشگری که فصل قبل در پرسپولیس توپ می‌زد و در لیگ شانزدهم پیراهن پدیده را به تن می‌کند، گفت: پدیده تیم بسیار خوب و یکدستی است که بازیکنان جوان و حرفه‌ای دارد. مطمئنا این تیم، حرف‌های زیادی برای گفتن در طول فصل خواهد داشت.

این بازیکن ادامه داد: من هم به صورت شخصی انگیزه‌های فراوانی دارم تا خودم را نشان دهم. می‌خواهم بدشانسی‌های فصل قبل را جبران کنم و در لیگ آینده تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا موفق باشم.

کفشگری در خصوص انتخاب پیراهن شماره ۲۴ پدیده اظهار داشت: دوست داشتم شماره ۲۴ را بپوشم چون این شماره را خیلی دوست دارم و حتی وقتی در راه‌آهن بازی می‌کردم نیز، شماره پیراهنم ۲۴ بود. حالا یک بهانه دیگر هم دارم و آن هم زنده نگه داشتن یاد دوست عزیزم هادی نوروزی است که شماره ۲۴ پرسپولیس را جاودانه کرد.

هافبک جدید پدیده خاطرنشان کرد: هنوز پوشیدن پیراهن ۲۴ قطعی نشده اما ترجیح می‌دهم صاحب این پیراهن باشم. اگر این اتفاق رخ نداد، با پیراهن شماره ۱۸ که در پرسپولیس می پوشیدم، به لیگ برمی‌گردم و برای پدیده بازی می‌کنم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]