کلوپ: از پیروزی مقابل بارسا شگفت زده نیستم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول می گوید که از پیروزی در مقابل بارسا شگفت زده نشده است. به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لیورپول موفق شد در دیدار دوستانی در چهارچوب چمپیونز کاپ با نتیجه عجیب و سنگین 4 بر 0 بارسلونا را شکست دهد. یورگن کلوپ در خصوص این بازی گفت: "بارسلونا بد بازی نکرد. آن ها هیچوقت بد نیستند. ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی لیورپول می گوید که از پیروزی در مقابل بارسا شگفت زده نشده است.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لیورپول موفق شد در دیدار دوستانی در چهارچوب چمپیونز کاپ با نتیجه عجیب و سنگین ۴ بر ۰ بارسلونا را شکست دهد.

یورگن کلوپ در خصوص این بازی گفت: “بارسلونا بد بازی نکرد. آن ها هیچوقت بد نیستند. روی گل هایی که به ثمر رساندیم خیلی خوب بودیم و روی یکی دو صحنه خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. آن ها یک هفته دیرتر از ما تمرینات خود را شروع کردند و در دوران پیش فصل این اختلاف زیادی است.”

وی افزود: “بازی مهمی بود. دیدی که ۹۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. شاید به خاطر ما و شاید هم مسی. اما هواداران ما آمده بودند که تیم لیورپول را ببینند و از این بابت نسبت به حریف برتری داشتیم. همین انگیزه ما را بیشتر می کرد. قبل از شروع بازی فکر نمی کردیم که با بارسلونا در یک سطح باشیم اما پس از بازی دیدیم که از آن ها بالاتریم. تمام هدف ما این بود که امروز بهترین نمایشمان را در زمین پیاده کنیم و موفق هم بودیم.ولی مطمئنا می توانیم بهتر از این هم باشیم.”

کلوپ در خصوص عملکرد میلنر و مصدومیت وی ادامه داد: “او امروز در فرم خوبش نبود. هنوز در مورد سلامتی کامل او مطمئن نیستم. باید پزشکان باشگاه در این باره نظر بدهند. همچنین من مطمئن نیستم که دنیل استاریج در چه وضعیتی قرار دارد و آیا می تواند در بازی نخست حاضر باشد یا خیر. اما من از ترکیب تیمم رضایت دارم. بازیکنان خوبی داریم که می توانند در ترکیب ۱۱ نفره حاضر باشند اما در بعضی پست ها مصدومانی داریم که این زیاد برای ما خوب نیست.”

۱۳۱۳

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]