کمالوند:‌ به خاطر تراکتور از خیر توافق با کرار گذشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: یک تیم را پیدا کنید که به اندازه گسترش فولاد به همشهری‌اش کمک کرده باشد. به گزارش وب سایت نود، فراز کمالوند در نشست خبری قبل از بازی با پیکان، اظهار کرد: امیدوارم سال‌ جدید همراه با موفقیت برای سه تیم استان باشد و بتوانیم از کیفیت فوتبال آذربایجان شرقی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: یک تیم را پیدا کنید که به اندازه گسترش فولاد به همشهری‌اش کمک کرده باشد.

به گزارش وب سایت نود، فراز کمالوند در نشست خبری قبل از بازی با پیکان، اظهار کرد: امیدوارم سال‌ جدید همراه با موفقیت برای سه تیم استان باشد و بتوانیم از کیفیت فوتبال آذربایجان شرقی دفاع کنیم. هفته‌ اول است و شناختی از حریفان نداریم و تنها شناخت ما به تفکرات آقای جلالی و نفرات جذب شده این تیم باز می‌گردد و امیدوارم که با ارائه یک بازی خوب و جنگنده اولین سه امتیاز مان را کسب کنیم.

وی در خصوص نحوه آماده سازی تیمش برای لیگ شانزدهم نیز خاطرنشان کرد: به آمادگی حدود ۷۵ درصدی رسیده‌ایم، ولی دیدم که برای زسیدن به آمادگی ۱۰۰ درصد نیاز به زمان است. یک اردوی خوب در ترکیه داشتیم که بازی خوبی هم مقابل فنرباغچه انجام دادیم که جنگندگی بازیکنان ما برایشان عجیب بود. سپس چند بازی خوب تدارکاتی دیگری را برگزار کردیم که مجموعا از تمرینات پیش فصل و یارگیری تیم‌مان راضی هستم. فقط شاید یکی، دو بازیکن را به علت قیمت بالایشان نتوانستیم آنها را جذب کنیم، ولی با توجه به بودجه حدود ۹ میلیارد و خرده‌ای باشگاه‌مان عملکرد خوبی در فصل نقل‌ و انتقالات داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد ادامه‌ داد: این نوید را می‌دهم که امسال چند بازیکن خوب به فوتبال ایران معرفی کنیم و امسال حدود ۹ – 10 بازیکن بومی در اختیار داریم و نسبت به سال گذشته تیم بومی‌داری شده ایم.

وی در ادامه هدف‌گذاری تیمش را برای لیگ شانزدهم حضور در رده ششم عنوان کرد و گفت:  البته این موضوع چیزی است که در قراردادها ثبت شده است، ولی خود ما به دنبال حضور در رده‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی هستیم.

فراز کمالوند در خصوص صحبت‌هایی که درباره قرار ندادن زمین بنیان دیزل در اختیار تراکتورسازان مطرح می‌شود، بیان‌ کرد:  هیچ تیمی به اندازه ما به همشهری‌اش کمک نکرده اگر استادیوم بنیان دیزل شرایط لازم برای میزبانی بازی‌های تراکتورسازی را داشت، چرا سال گذشته نتوانستیم در استادیوم خودمان مقابل تراکتورسازی میزبانی کنیم؟ من دوستان خوبی در تراکتورسازی دارم و سال‌های سال با سردار آجرلو و امیر خان رفیق هستم و اگر شرایط لازم در بنیان دیزل موجود بود با کمال میل اجازه بازی تراکتورسازی در این استادیوم را می دادیم و حتما در این موضوع مصلحتی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: یک مساله‌ای را تا به امروز نگفته ام  و آن این است که من در دفتر مالک باشگاه کار جاسم کرار را برای حضور در گسترش فولاد تمام کرده بودم، ولی چون تراکتورسازی با این بازیکن وارد مذاکره شده به نفع این تیم عقب نشینی کردیم. دوستی ما و تراکتورسازی محکم‌تر از این  است که بخواهم با این حرف‌ها آن را بر هم بزنم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]