کمالوند: تاج به دوستانش تذکر بدهد که لجبازی نکنند

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از عملکرد تیمش در دیدار مقابل پیکان تهران در هفته اول لیگ برتر ابراز نارضایتی کرد.به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند در پایان دیدار تیمش مقابل پیکان که به نتیجه تساوی بدون گل انجامید، در کنفرانس خبری حاضر شد و در خصوص این دیدار گفت: من نه از نتیجه ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از عملکرد تیمش در دیدار مقابل پیکان تهران در هفته اول لیگ برتر ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند در پایان دیدار تیمش مقابل پیکان که به نتیجه تساوی بدون گل انجامید، در کنفرانس خبری حاضر شد و در خصوص این دیدار گفت: من نه از نتیجه راضی هستم و نه از بازی تیمم. در نیمه اول مالکیت توپ با ما بود و موقعیت‌های متعددی داشتیم. ما روی دروازه حریف موقعیت صددرصد گل هم ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: امروز دو مشکل جدی داشتیم. از شخص سعید فتاحی در سازمان لیگ انتقاد می‌کنم که بازی ما را در ساعت ۱۸:۱۵ برگزار کرد. برگزاری بازی در این ساعت باعث شد بدن بازیکنان ما تحلیل برود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد خاطرنشان کرد: ما به‌دلیل اینکه در خط حمله دو بازیکن جدید داشتیم هماهنگ نبودیم. پریرا ۱۲ روز است که به ما اضافه شده است.

وی با طرح این مدعا که «پیکان فقط یک فرصت گلزنی داشت، اما ما در طول بازی پنج موقعیت داشتیم»، گفت: با این وجود از کیفیت بازی راضی نیستم. قطعاً تا هفته آینده مشکلات را برطرف می‌کنیم.

کمالوند در مورد بازی کسل‌کننده دو تیم گسترش فولاد و پیکان گفت: تیم ما دو موقعیت صددرصد از دست داد، اما در هر صورت فکر می‌کنم بیشتر مشکل ما عدم هماهنگی بازیکنان بود. ما در نیمه اول ۸۰ درصد مالکیت بازی را در اختیار داشتیم و شاید نباید نیمه اول را طوفانی آغاز می‌کردیم.

وی در مورد ساعت برگزاری بازی اظهار داشت: از آقای تاج خواهش می‌کنم که به دوستان خود تذکر بدهد لجبازی نکنند، چون دلیلی ندارد که ما در این ساعت و گرما بازی کنیم. فتاحی می‌خواهد با ما لجبازی کند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه اظهار کرد: دنبال بهانه‌جویی نیستم، ولی هوا گرم بود و همین موضوع باعث شد که از لحاظ بدنی تحلیل برویم. ما در این بازی خیلی مفت دو امتیاز از دست دادیم. در چند سالی که در تیم‌های مختلف لیگ برتری مربیگری کرده‌ام در هفته اول یا بازی را باخته‌ام یا مساوی کرده‌ام. امیدوار بودم در این بازی این طلسم را بشکنیم که متأسفانه این‌طور نشد.

کمالوند در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر باعث کاهش تماشاگران گسترش می‌شود یا خیر، عنوان کرد: امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و هواداران در بازی‌های ما به ورزشگاه بیایند و حمایت‌مان کنند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]