کمالوند: روز بد دروازه‌بان‌مان به پرسپولیس می‌خوریم/ لجبازی‌ می‌کنند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: متأسفانه هر وقت روز بد دروازه‌بان‌مان است به پرسپولیس می‌خوریم.به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند پس از شکست 1 بر صفر مقابل پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: 3 مهاجم در جلو داشتیم که هر 3 تعویض شدند برای اینکه هماهنگ شوند زمان می‌برند.وی در پاسخ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: متأسفانه هر وقت روز بد دروازه‌بان‌مان است به پرسپولیس می‌خوریم.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند پس از شکست ۱ بر صفر مقابل پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: ۳ مهاجم در جلو داشتیم که هر ۳ تعویض شدند برای اینکه هماهنگ شوند زمان می‌برند.

وی در پاسخ به این سؤال که نقطه قوت تیم گسترش دروازه‌بانش بود اما چرا امروز گل سادة‌ای روی اشتباهش دریافت کرد: سال گذشته هم وقتی دروازه‌بان‌مان را مقابل پرسپولیس عوض کردیم همه ایراد گرفتند از شانس بد ما هر وقت روز بد گلر ما است به پرسپولیس می‌خوریم و امروز هم روز بعد خسوس بود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درباره انتقاداتش به ساعات بازی‌های این تیم گفت: شدیداً به این موضوع اعتراض داریم اما متأسفانه لجبازی می‌کنند امروز از ۲ بازی قبل خیلی ضعیف‌تر بودیم اما آنها پرسپولیس بودند و به ترکیب‌شان دست نزده بودند.

کمالوند درباره انتقاداتش از شجاعیان گفت: داریوش فوتبالیست و پسر خوبی است که باید هدایت شود اما امروز خیلی تغییر کرده بود و از او راضی بودم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]