کونته اولین مربی اخراجی لیگ برتر خواهد بود! نظر جالب کاربران اینترنی درباره مربیان اخراجی لیگ جزیره

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - کاربران اینترنت در یک نظر سنجی بزرگ شرکت کرده و درباره اینکه اولین مربی ای که از یکی از 5 تیم بزرگ لیگ برتر اخراج خواهد شد کیست نظر دادند. به گزارش وبسایت نود، در یک نظر سنجی که بیش از 200 هزار نفر در آن شرکت کرده اند رای دهندگان به این سوال که «چه کسی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کاربران اینترنت در یک نظر سنجی بزرگ شرکت کرده و درباره اینکه اولین مربی ای که از یکی از ۵ تیم بزرگ لیگ برتر اخراج خواهد شد کیست نظر دادند.

به گزارش وبسایت نود، در یک نظر سنجی که بیش از ۲۰۰ هزار نفر در آن شرکت کرده اند رای دهندگان به این سوال که «چه کسی اولین مربی اخراجی از بین پنج تیم بزرگ لیگ برتر خواهد بود؟» پاسخ دادند و نتیجه جالبی از آن بدست آمد.

در این نظر سنجی که همچنان ادامه دارد، همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی و جدید چلسی با ۳۴ درصد، آرسن ونگر سرمربی فرانسوی و کهنه کار آرسنال ۲۳ درصد، ژوزه مورینیو سرمربی جدید منچستر یونایتد ۲۷ درصد، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول ۱۰ درصد و پپ گواردیولا سرمربی جدید منچستر سیتی ۶ درصد آرای کاربران را به خود اختصاص داده اند.

باید صبر کرد و دید که امسال اولین قربانی بازی های نفسگیر و داغ لیگ برتر چه کسی خواهد بود و آیا این پنج مربی تا پایان فصل می توانند مدیران و هواداران خود را راضی نگه دارند یا خیر.

کونته اولین مربی اخراجی لیگ برتر خواهد بود! نظر جالب کاربران اینترنی درباره مربیان اخراجی لیگ جزیره

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]