کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز چهرشنبه(13 مرداد) به سوژه های مثل خریدهای اوکراینی پرسپولیس، رامین رضاییان، کنعانی زادگان و... توجه کرده اند. با این حال ایران ورزشی با داشتن یک مصاحبه اختصاصی با توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک با دیگران متفاوت است. "گل" در صفحه یک خود مصاحبه ای از امید عالیشاه دارد که در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – روزنامه های ورزشی امروز چهرشنبه(۱۳ مرداد) به سوژه های مثل خریدهای اوکراینی پرسپولیس، رامین رضاییان، کنعانی زادگان و… توجه کرده اند. با این حال ایران ورزشی با داشتن یک مصاحبه اختصاصی با توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک با دیگران متفاوت است.

“گل” در صفحه یک خود مصاحبه ای از امید عالیشاه دارد که در آن عالیشاه تاکید کرده توپش از خط دروازه عبور کرده بود. این روزنامه هم گزارشی درباره علی دایی و تجارت او دارد.

روزنامه ۹۰ در صفحه یک خود یک نقل قول از آرسن ونگر، سرمربی آرسنال که در آن عنوان کرده بود کارلوس کی روش مانع آمدن رونالدو به آرسنال شده بود را تیتر یک کرده است.

خبرورزشی در بخش قرمز خود مصاحبه هایی از علیرضا بیرانوند و وحید امیری دارد. همچنین خبرورزشی خبر داده برانکو به خاطر علی کریمی، رضاییان را می بخشد. این روزنامه در بخش آبی خود هم خبر داده منصوریان از کنعانی زادگان راضی نیست و می خواهد پادوانی را جذب کند.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

پیروزی پشیمانی رامین رضاییان را تیتر یک کرده است. ضمن اینکه این روزنامه امروز هم به تصمیمات داوری بازی پرسپولیس-فولاد اعتراض کرده است. برانکو بازهم تاکید کرده برای رضاییان جایی وجود ندارد.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

استقلال جوان امروز هم استقلالی ها را به حمایت از تیم و منصوریان ترغیب کرده است. این روزنامه در ادامه مجادله با پرسپولیسی ها بر سر موضوع دوپینگ، به دوپینگی بودن دو بازیکن پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا در دهه هفتاد اشاره کرده است.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

ایران ورزشی امروز مصاحبه ای اختصاصی با توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک دارد. باخ عنوان کرده ایران باید به تیم والیبالش افتخار کند. آندو تیموریان هم درباره قراردادش با ماشین سازی گفته است.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

شوت ورزشی در صفحه یک خود به بختیار رحمانی توجه کرده است و از قول منصوریان ابراز امیدواری کرده این بازیکن به زودی به اوج برمی گردد. شوت خبر داده یک دستیار خارجی برای حضور در کادرفنی استقلال انتخاب خواهد شد.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

ابرارورزشی کنار رفتن بهرام افشارزاده از مدیریت باشگاه استقلال را تیتر یک کرده است. سیدجلال حسینی هم معتقد است اگر داور ضربه عالیشاه را گل می گرفت پرسپولیس راحت فولاد را می برد.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

هدف به خریدهای اوکراینی پرسپولیس توجه کرده است و با بی کیفیت خواندن این بازیکنان از برانکو انتقاد کرده است.هدف عنوان کرده برانکو با عوامل خرید این بازیکنان همدست بوده است. حضور مجیدی در دیدار خداحافظی نکونام هم دیگر خبر صفحه یک هدف است.

کیوسک/ بخشش رضاییان به خاطر کریمی

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]