کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - چند روزنامه ورزشی امروز(شنبه دوم مرداد) از گرفتار شدن سه فوتبالیست در پارتی شبانه در فرحزاد خبر داده اند. ضمن اینکه دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر زمین شماره دو آزادی هم دیگر تیتر مشترک روزنامه هاست. بهترین های لیگ هم قبل از مراسم امشب لو رفتند. گل تیتر و عکس یک خود را به مصاحبه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – چند روزنامه ورزشی امروز(شنبه دوم مرداد) از گرفتار شدن سه فوتبالیست در پارتی شبانه در فرحزاد خبر داده اند. ضمن اینکه دعوای استقلال و پرسپولیس بر سر زمین شماره دو آزادی هم دیگر تیتر مشترک روزنامه هاست. بهترین های لیگ هم قبل از مراسم امشب لو رفتند.

گل تیتر و عکس یک خود را به مصاحبه ای با آرش برهانی اختصاص داده است. مهاجم این فصل پیکان دلیل اینکه چرا مهدی رحمتی را “آنفالو” کرده توضیح داده است. گل درباره مراسم امشب معرفی بهترین های لیگ ایران هم پیش بینی داشته؛ مهدی طارمی بهترین بازیکن می شود و امید ابراهیمی بهترین هافبک.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

خبرورزشی دیدار علی کریمی و علیرضا منصوریان را تیتر یک خود کرده است. کریمی با خوش بینی درباره پرسپولیس صحبت کرده است. چند روزنامه امروز ماجرای گرفتار شدن سه فوتبالیست در مهمانی فرحزاد را تیتر صفحه یک خود کرده اند که یکی از آنها خبرورزشی است.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

پیروزی امروز صفحه یک خود تیترهایی درباره جدایی مهدی طارمی از ریزه اسپور دارد و به هواداران پرسپولیس اطمینان داده که هیچ محرومیتی این بازیکن را تهدید نمی کند. به جریان افتادن دوباره پرونده محمدحسین کنعانی زادگان-پرسپولیس دیگر خبر صفحه یک پیروزی است.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

روزنامه ۹۰ یکی از تیترهای اصلی خود را به پیوستن مسعود شجاعی به تیم پانیونیوس اختصاص داده است. صحبت های منصوریان درباره طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس هم دیگر تیتر این روزنامه است.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

ایران ورزشی بهترین های مراسم امشب را لو داده است. معمولا در ایران قبل از چنین مراسمی انتخاب ها خیلی راحت لو می رود. مهدی طارمی، امید ابراهیمی، فرناندو ده خسوس، عبداله ویسی بهترین بازیکن، هافبک، دروازه بان و مربی می شوند. جایزه بازیکن اخلاق هم به قاسم حدادی فر خواهد رسید.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

شوت با چاپ عکسی از علیرضا منصوریان به مصاحبه او علیه پرسپولیس پرداخته است. چند روزنامه به مناقشه استقلال و پرسپولیس بر سر زمین شماره دو آزادی پرداختند که شوت آن را تیتر یک کرده است.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

ابرار ورزشی هم در صفحه یک خود چند تیتر درباره دعوای سرخابی ها بر سر زمین شماره دو ورزشگاه آزادی دارد. منصوریان عنوان کرده هر جا استقلال می رود پرسپولیس هم دنبالش می آید. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و سیدجلال حسینی هم در این باره صحبت کرده اند.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

هدف با تیتر “زمینگیر” به مجادله منصوریان و پرسپولیس بر سر زمین شماره دو آزادی پرداخته است. پیام صادقیان هم تاکید کرده در تبریز است و بازیکن دستگیر شده در پارتی شبانه او نبوده است.

کیوسک/ گرفتار شدن در پارتی فرحزاد

۵۷۱۸۹

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]