کیول: کلوپ می‌تواند لیورپول را مجدداً قدرتمند کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هری کیول، وینگر سابق لیورپول، باور دارد که یورگن کلوپ می‌تواند بار دیگر این تیم را به یکی از قدرت‌های دنیای فوتبال تبدیل کند. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به گفته هری کیول، یورگن کلوپ توانایی احیای لیورپول و تبدیل آن به یکی از قدرت‌های دنیای فوتبال را دارد. یورگن کلوپ 49 ساله، اکتبر سال گذشته ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هری کیول، وینگر سابق لیورپول، باور دارد که یورگن کلوپ می‌تواند بار دیگر این تیم را به یکی از قدرت‌های دنیای فوتبال تبدیل کند.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به گفته هری کیول، یورگن کلوپ توانایی احیای لیورپول و تبدیل آن به یکی از قدرت‌های دنیای فوتبال را دارد.

یورگن کلوپ ۴۹ ساله، اکتبر سال گذشته و پس از اخراج برندان راجرز، به‌عنوان سرمربی لیورپول شروع به کار کرد. او فصل گذشته این تیم را به فینال یورو لیگ و همین‌طور جام اتحادیه انگلیس رساند، اما در هردو دیدار مغلوب شد. بااین‌حال کیول که خود در سال ۲۰۰۵ با این تیم قهرمان اروپا شده است، اطمینان دارد که کلوپ گزینه مناسبی برای هدایت آن‌هاست. بازیکن استرالیایی سابق لیورپول که اکنون مربیگری تیم زیر ۲۱ ساله‌های واتفورد را بر عهده دارد، دراین‌باره می‌گوید:

کتمان نمی‌کنم، هیجان‌زده هستم. فکر می‌کنم که با حضور کلوپ، لیورپول می‌تواند بار دیگر قدرتمند شود. فکر می‌کنم این خیلی برای باشگاه مهم است. آن‌ها یک مربی خوب دارند و به نظر می‌رسد او باور دارد که می‌تواند موفق باشد. این باشگاه بزرگ‌ترین باشگاه بریتانیاست و می‌توانید اشتیاق باشگاه برای کسب قهرمانی لیگ را ببینید. همه اعضای تیم آن را می‌خواهند و فکر می‌کنم با حضور کلوپ در تیم، می‌توانند به آن برسند.

کیول اینطور ادامه می‌دهد:

دو سال پیش، من از تیم راجرز لذت می‌بردم اما فکر می‌کنم شور، اشتیاق و دانشی که کلوپ به تیم اضافه می‌کند تفاوت‌ها را رقم میزند. گفتنش آسان است اما فکر می‌کنم دوران خوبی پیش روی تیم است. من دوستان لیورپولی زیادی دارم و فکر نمی‌کنم هیچ‌وقت آن‌ها اشتیاق این‌چنینی برای شروع فصل داشته‌اند. و من هم به خاطر آن‌ها هیجان‌زده هستم.

کیول پس از بازنشستگی در سال ۲۰۱۴ به مربیگری روی آورد و اکنون تمرکزش را بر روی مربیگری در بالاترین سطح ممکن، که می‌تواند روزی او را به هدایت لیورپول برساند، قرار داده است. او در این زمینه می‌گوید:

علاقه من (به مربیگری) پنهان نیست. همانند دوران بازی‌ام، می‌خواهم محدودیت‌هایم را در بالاترین سطح ممکن امتحان کنم. قدم‌های اولیه این راه را برداشته‌ام و درحال پیشرفت هستم. خیلی دوست دارم روزی فرصت سرمربیگری به دست آورم.

۱۴۰۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]