گامیرو: ماندن در سویا را به رفتن به بارسلونا ترجیح می دادم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - کوین گامیرو می گوید قرارداد بستن با اتلتیکو مادرید بهترین تصمیم زندگی ورزشی اش بوده است. به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، او می گوید که حتی پیشنهادات مالی بهتری از لیگ جزیره هم داشته و به خاطر آمدن به اتلتیکو پیشنهاد بارسلونا را هم رد کرده است. گامیرو که به خاطر مصدومیت احتمالا بازی های ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کوین گامیرو می گوید قرارداد بستن با اتلتیکو مادرید بهترین تصمیم زندگی ورزشی اش بوده است.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، او می گوید که حتی پیشنهادات مالی بهتری از لیگ جزیره هم داشته و به خاطر آمدن به اتلتیکو پیشنهاد بارسلونا را هم رد کرده است. گامیرو که به خاطر مصدومیت احتمالا بازی های نخست تیمش را هم از دست خواهد داد اذعان داشت: “دیگو سیمئونه کلید این قراردادم بود. او به من گفت که به بازیکنی مثل من نیاز دارد که بتواند در خط حمله مدافعین حریف را تحت فشار قرار دهد و جنگندگی داشته باشد.”

مهاجم جدید اتلتیکو که فصل گذشته ۲۹ گل با پیراهن سویا به ثمر رساند افزود: “من ماندن در سویا را به رفتن به بارسلونا ترجیح می دادم. چون در بارسلونا من انتخاب چهارم هستم و ممکن است خیلی کم فرصت بازی کردن پیدا کنم. پیشنهاد اتلتیکو از همه پیشنهاداتم مناسب تر بود. مدیر برنامه هایم پینهادات مالی خیلی بهتری هم به من داد ولی من ترجیح دادم در اسپانیا بمانم.”

۱۳۱۳

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]