گزارش تمرین استقلال / استقلالی‌ها منصوریان را عصبانی کردند

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
  وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب بازیکنان اصلی برگزار شد.به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 و 45 دقیقه در غیاب بازیکنان اصلی دیدار با استقلال خوزستان در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.* حدود 150 نفر از طرفداران تیم استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شدند و به تناوب ...

 

وبسایت رسمی برنامه نود – تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب بازیکنان اصلی برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در غیاب بازیکنان اصلی دیدار با استقلال خوزستان در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.

* حدود ۱۵۰ نفر از طرفداران تیم استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شدند و به تناوب علیرضا منصوریان و بازیکنان استقلال را مورد تشویق قرار دادند.

* سید مهدی رحمتی تنها بازیکنی بود که از جمع نفرات اصلی در تمرین عصر امروز شرکت کرده بود.

* مگویان مدافع ارمنی استقلال امروز در کمپ حجازی حاضر شد، اما با آبی‌پوشان تمرین نکرد. این بازیکن تنها روی نیمکت نشست و تمرین تاکتیکی استقلالی‌ها را نظاره‌گر شد.

* با توجه به کنار رفتن بهرام افشارزاده از استقلال هیچ کدام از مربیان به این موضوع واکنش نشان ندادند و جالب اینجا بود که هیچ کس در مورد رفتن افشارزاده از استقلال صحبت نمی‌کرد که این بی‌تفاوتی کمی عجیب بود.

* برخی از بازیکنان استقلال با شنیدن خبر کنارگذاشتن بهرام افشارزاده به شوخی به یکدیگر می گفتند که اگر او برود مطالباتمان را چه کسی پرداخت خواهد کرد.

* حدود ۱۵۰ نفر از طرفداران تیم استقلال روی سکوها نشسته بودند و تعدادی از آنها پرچم بزرگی را آورده بودند که روی آن دو ستاره حک شده بود.

* امین حاج محمدی مدافع آبی‌پوشان که طی هفته گذشته مورد انتقاد جانباز پرسپولیس قرار گرفته بود، امروز بیش‌تر از سایر بازیکنان مورد تشویق طرفداران قرار گرفت.

* تمرین آبی‌پوشان توسط دوربین هلی‌شات فیلمبرداری می‌شد.

*علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز آبی‌پوشان برای دقایقی با دکتر ستوده پیرامون وضعیت محسن کریمی گفت‌وگو کرد.

*پس از پایان تمرین، بازیکنان همانند تمرینات گذشته شام را به همراه اعضای کادر فنی صرف کردند.

 *منصور پوحیدری، نصرالله عبداللهی و غلامحسین فرزامی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال نظاره‌گر تمرین بودند.

*بهمنی بدنساز سابق تیم استقلال نیز یکی از مهمانان تمرین آبی‌پوشان بود.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس زیرنظر استیو جونز کار کششی انجام دادند.

*بازیکنانی که در دیدار مقابل استقلال خوزستان به میدان رفته بودند، در این تمرین حضور نداشتند و تنها مهدی رحمتی در محل تمرین حضور داشت.

*تیم فوتبال استقلال تهران فردا تمریناتش را جهت دیدار مقابل نفت آبادان پیگیری خواهد کرد. با اعلام کادر فنی استقلال، تمرینات این تیم تا قبل از بازی با صنعت نفت آبادان پشت درهای بسته برگزار می شود.

* آبی پوشان روز جمعه و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از هفته سوم لیگ شانزدهم در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود.

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]