گزارش تمرین استقلال /درخواست منصوریان از مسئولان باشگاه

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال به برترین هافبک فصل گذشته لیگ برتر تبریک گفتند.به گزارش وبسایت نود ، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال جهت دیدار مقابل نفت تهران ساعت 18:30 امروز (یکشنبه) در زمین شماره 2 آزادی بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد. * مهدی رحمتی با وجود این که در دیدار فردا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال به برترین هافبک فصل گذشته لیگ برتر تبریک گفتند.

به گزارش وبسایت نود ، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال جهت دیدار مقابل نفت تهران ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه) در زمین شماره ۲ آزادی بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد.

* مهدی رحمتی با وجود این که در دیدار فردا محروم است پا به پای آبی‌پوشان تمرین کرد ، با وجود این محرومیت قرار است در اردوی تیمش حاضر شده و البته بعد از صرف شام محل اردو را ترک کند.

* بازیکنان و مربیان تیم استقلال با دیدن امید ابراهیمی به این بازیکن به دلیل انتخابش به عنوان برترین هافبک فصل گذشته تبریک گفتند و برای وی آرزوی موفقیت کردند.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان قبل از آغاز تمرین امروز برای دقایقی با منصوریان به صحبت پرداخت ، با توجه به صدور کارت بازی این بازیکن با روحیه بالا در تمرین شرکت کرد.

* میلاد زکی‌پور مدافعی که از سوی باشگاه نفت تهران با شکایت روبرو شده بود، با حل مشکل و صدور کارت بازی‌اش امروز با روحیه‌ای خوب در ورزشگاه آزادی حاضر شد و تمرین کرد.

*  بازیکنان ابتدا زیر نظر استیوجونز خودشان را گرم کردند و سپس زیر نظر علیرضا منصوریان و دستیارانش به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* با توجه به این که هنوز ITC رابسون جان‌واریو مدافع برزیلی استقلال نرسیده است علیرضا منصوریان پیش از رفتن به تمرین از مسئولان باشگاه درخواست کرد که پیگیر ITC این بازیکن باشد.

* بازیکنان پس از پایان تمرین برای برگزاری اردوی شبانه‌روزی راهی اردوی آکادمی شدند.

تیم استقلال در هفته نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر ساعت ۲۰:۴۵ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگرانش به مصاف نفت تهران خواهد رفت.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]