گزارش تمرین استقلال / شعار علیه پرسپولیس و تشویق حاج‌محمدی

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب محسن کریمی و در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. به جز محسن کریمی بقیه بازیکنان در تمرین امروز استقلال حضور داشتند.* علیرضا منصوریان امروز در حالی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب محسن کریمی و در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. به جز محسن کریمی بقیه بازیکنان در تمرین امروز استقلال حضور داشتند.

* علیرضا منصوریان امروز در حالی به محل تمرین استقلال آمد که پدرش هم او را همراهی کرد.

* با توجه به اتفاقات رخ داده بعد از دیدار استقلال مقابل نفت تهران تماشاگران استقلال به شدت امین حاج‌‌محمدی را مورد تشویق قرار داده و علیه تیم فوتبال پرسپولیس  شعار می‌دادند.

* سیدمهدی علوی معاون فرهنگی سابق باشگاه استقلال که سال گذشته در نفت تهران حضور داشت امروز در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و برای دقایقی با سرمربی استقلال صحبت کرد.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل نفت تهران بازی کرده بودند امروز هم به صورت جدا تمرین کرده و برنامه‌هایی سبک‌تر نسبت به سایر بازیکنان را پشت‌سر گذاشتند. علیرضا منصوریان هم مثل روزهای گذشته پا به توپ شد و در کنار سایر بازیکنان کار تاکتیکی انجام می‌داد.

* منصور پورحیدری در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و با توجه به سفر صبحگاهی تیم استقلال به اهواز که قرار است روز شنبه انجام شود در حال رایزنی برای زمین تمرین در خوزستان است.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا مجدداً پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان روز یکشنبه در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه غدیر شهر اهواز به مصاف استقلال خوزستان خواهند رفت.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]