گزارش تمرین استقلال / صحبت‌های منصوریان با بازیکنان استقلال

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - با وجود اینکه تمرین امروز (شنبه) استقلال قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود، اما ۱۵ هوادار این تیم مقابل در ورودی ورزشگاه آزادی حضور یافته بودند.  به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال برای دیدار برابر نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با وجود اینکه تمرین امروز (شنبه) استقلال قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود، اما ۱۵ هوادار این تیم مقابل در ورودی ورزشگاه آزادی حضور یافته بودند.

 به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال برای دیدار برابر نفت تهران در هفته نخست لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (شنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* طبق اعلام قبلی از حضور هواداران استقلال در کمپ حجازی جلوگیری به‌عمل آمد و برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان پشت درهای بسته پیاده شد.

 * دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال یکی از حاضرین در محل تمرین آبی‌پوشان بود.

* سیدمجید حسینی تنها غایب تمرین استقلال بود.

*‌ محمدحسین کنعانی‌زادگان که شایعاتی پیرامون محرومیت وی از بازی با نفت و شکایت باشگاه پرسپولیس مطرح شده است، به هنگام ورود به کمپ حجازی با سوالات تعدادی از هواداران استقلال روبه‌رو شد که البته وی به آنها اعلام کرد مشکلی در این زمینه وجود نداشته و شکایتی از سوی او صورت نگرفته است.

 * خسرو حیدری و ووریا غفوری مثل روز گذشته بدون مشکل تمرین کردند تا مشخص شود خبر مصدومیت این دو بازیکن که البته با واکنش آنها هم روبه‌رو شد، شایعه‌ای بیش نبوده است.

 * پیش از اینکه تمرین آغاز شود، علیرضا منصوریان تمام بازیکنان را در اتاق خود در رختکن جمع کرد و دقایقی برای آنها در خصوص تمرین امروز و همچنین دیدار با نفت صحبت‌هایی انجام داد.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر استیو جونز، مربی بدنساز انگلیسی خود را گرم کردند و سپس برای کارهای تاکتیکی، بازیکنان در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. در این بخش بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که مدافعان و هافبک‌های دفاعی زیر نظر محمد خرمگاه و علی چینی و هافبک‌های نفوذی و مهاجمان زیر نظر علیرضا منصوریان تمرینات اختصاصی انجام دادند.

* حمید بابازاده برای دروازه‌بانان استقلال تمرینات اختصاصی در نظر گرفته بود.

* امین حاج‌محمدی، مدافع استقلال همراه پدرش در تمرین حضور پیدا کرده بود.

آخرین تمرین تیم استقلال پیش از دیدار مقابل نفت فردا (یکشنبه) برگزار شده و سپس بازیکنان برای برگزاری اردو راهی هتل آکادمی خواهند شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]