گزارش تمرین استقلال / مصدومیت رضایی و انتقاد منصوریان از بازیکنان

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (شنبه) این تیم از شاگردانش انتقاد کرد.به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از از شکست 2 بر یک مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.* علیرضا منصوریان قبل ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (شنبه) این تیم از شاگردانش انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از از شکست ۲ بر یک مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (شنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* علیرضا منصوریان قبل از بازیکنان در زمین حاضر شد و چند دقیقه‌ای را با خبرنگاران صحبت کرد.

* منصوریان به‌مدت ۲۰ دقیقه با بازیکنان تیم در داخل زمین جلسه‌ای برگزار و از عملکرد آنها در دیدار روز گذشته مقابل نفت آبادان انتقاد کرد. سرمربی استقلال در صحبت‌ خود به بازیکنان استقلال گفت: «شما بازی را در دقیقه ۸۶ تمام شده دانستید و دیدید که بازی فوتبال همیشه ۹۰ دقیقه است. این مسئله برای شما به‌نوعی تجربه شد».

* کاوه رضایی، مهاجم تیم فوتبال استقلال به‌دلیل ضرب‌دیدگی با لباس شخصی در تمرین حاضر شده بود. مهاجم استقلال به‌صورت خصوصی با منصوریان صحبت و سپس محل تمرین را ترک کرد. امید ابراهیمی نیز به‌دلیل مصدومیت جزئی به‌صورت سبک تمرین خود را انجام داد.

* محسن کریمی، بازیکن مصدوم استقلال که در دیدار مقابل نفت تهران مصدوم شده بود، در تمرین امروز این تیم حاضر شد و زیر نظر پزشک استقلال تمرین اختصاصی کرد.

* بازیکنانی که مقابل نفت آبادان به میدان رفته بودند، به مدت ۳۰ دقیقه زیر نظر مربی بدنساز تمرینات کششی و نرمشی انجام دادند و سپس راهی سونا و استخر شدند. سایر  بازیکنان زیر نظر محمد خرمگاه و علی چینی کارهای استقامتی، ترکیبی همراه با توپ و استارت‌های کوتاه و بلند را انجام دادند.

* در حاشیه تمرین امروز استقلال خبرنگاران و حاضران پیگیر نتیجه پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز بودند.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدمجید حسینی در تمرین حضور نداشتند. منصور پورحیدری نیز در این تمرین غایب بود.

* چند نفر به نمایندگی از هنرمندان سینما و تلویزیون بنر حمایتی از استقلال در زمین شماره دو در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: ما همیشه کنار شما هستیم.

* با تصمیم کادر فنی، تمرین فردا (یکشنبه) تیم استقلال تعطیل است.

تیم استقلال در هفته چهارم لیگ برتر پنجشنبه هفته جاری به مصاف پیکان خواهد رفت.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]