گزارش تمرین امورز استقلال

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  دو بازیکن تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند.  به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار مقابل استقلال خوزستان ساعت 18:30 امروز (جمعه) در زمین شماره 2 آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.  * محسن کریمی و سید مجید حسینی مدافع استقلال غایبان ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دو بازیکن تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار مقابل استقلال خوزستان ساعت ۱۸:۳۰ امروز (جمعه) در زمین شماره ۲ آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد. 

* محسن کریمی و سید مجید حسینی مدافع استقلال غایبان تمرین بودند. این دو بازیکن به دلیل مصدومیت مدتی به دور از تمرینات خواهند بود.

* پیش از این که تمرین آغاز شود کادر فنی استقلال بازی استقلال خوزستان مقابل تراکتورسازی در هفته اول لیگ برتر را برای بازیکنان آنالیز و نکات مورد نظر را گوشزد کردند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر استیو جونز مربی بدنساز تیم خودشان را گرم کرده و سپس زیر نظر علیرضا منصوریان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. یکی از آیتم‌ها فوتبال تحت فشار بود که سرمربی استقلال چند نوبت تمرین را متوقف کرده و به بازیکنان نکاتی را که لازم بود گوشزد می‌کرد. 

* منصور پورحیدری از نزدیک نظارگر تمرین آبی‌پوشان بود. 

* بیرون از ورزشگاه تعدادی تماشاگر استقلال حضور داشتند اما اجازه ورود پیدا نکردند. 

* اعضای تیم استقلال فردا صبح راهی اهواز خواهند شد.

استقلال یکشنبه هفته پیش‌رو در هفته دوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ در اهواز به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.

۲۰۴۴۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]