گزارش تمرین عصرپرسپولیس / آرام‌طبع در کنار باقری دوید

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  تمرین عصر پرسپولیسی‌ها پشت درهای بسته و زیر نظر اعضای کادرفنی برگزار شد.به گزارش وبسایت نود ، سرخپوشان عصر امروز (چهارشنبه) یک جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتند. قبل از شروع این جلسه،‌ اعضای تیم پرسپولیس در جلسه فنی جهت آنالیز دیدارشان مقابل فولاد خوزستان شرکت کردند.تمرین پس از پایان جلسه آنالیز و از ساعت 19 ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  تمرین عصر پرسپولیسی‌ها پشت درهای بسته و زیر نظر اعضای کادرفنی برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود ، سرخپوشان عصر امروز (چهارشنبه) یک جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتند. قبل از شروع این جلسه،‌ اعضای تیم پرسپولیس در جلسه فنی جهت آنالیز دیدارشان مقابل فولاد خوزستان شرکت کردند.

تمرین پس از پایان جلسه آنالیز و از ساعت ۱۹ در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. در این تمرین، هیچ بازیکنی غیبت نداشت.

بازیکنان مانند روزهای قبل، در ابتدا به گرم کردن بدن خود زیر نظر مارکو بدنساز تیم پرداختند. سپس در اختیار برانکو و همکارانش قرار گرفتند تا تمرینات تاکتیکی را آغاز کنند. همزمان، دروازه بان ها جدا شده و تحت نظر ایگور پانادیچ به تمرین مشغول شدند. محمدامین آرام‌طبع که دچار مصدومیت شده، امروز در کنار کریم باقری به نرم‌دویی پرداخت.

برنامه‌های تاکتیکی از جمله کار با توپ و تمرین بدون توپ از سوی کادرفنی برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود. بخش مهم تمرین، مرور تاکتیک‌های گلزنی بود که این بخش به صورت مستقیم زیر نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات سرخپوشان انجام شد.

در ادامه سایر تاکتیک‌های تیمی مرور شد و پس از آن بازیکنان به زدن ضربات ایستگاهی پرداختند. این آخرین بخش از تمرینات پرسپولیس برای عصر روز چهارشنبه (امروز) بود. البته پس از پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان در زمین ماندند و به تمرین کاشته و پنالتی زدن ادامه دادند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]