گزارش تمرین پرسپولیس / مشخص شدن ترکیب اصلی سرخپوشان

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین تیمش قبل از سفر به تبریز تا حدی ترکیب اصلی سرخپوشان را مشخص کرد.به گزارش وبسایت نود ، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به تبریز از ساعت 11 صبح امروز (جمعه) با حضور کلیه بازیکنان این تیم در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این تمرین ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین تیمش قبل از سفر به تبریز تا حدی ترکیب اصلی سرخپوشان را مشخص کرد.

به گزارش وبسایت نود ، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به تبریز از ساعت ۱۱ صبح امروز (جمعه) با حضور کلیه بازیکنان این تیم در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این تمرین بازیکنان آخرین برنامه‌های تاکتیکی را مرور کرده و یک تمرین بانشاط را پشت‌سر گذاشتند.

* برانکو در طول تمرین بارها نکات تاکتیکی را به شاگردانش گوشزد گرد.

* با وجود اینکه محمدامین آرام‌طبع در تمرینات گروهی شرکت داشت، اما احتمال اینکه او در تبریز به میدان برود خیلی کم است.

* در بازی درون تیمی برانکو باز هم از همان ترکیب دو بازی قبل استفاده کرد تا مشخص شود که این مربی فعلاً تمایلی برای ایجاد تغییر در ترکیب تیمش ندارد.

* مهدی طارمی با انگیزه بسیار بالایی تمرین خود را انجام داد تا شاید بتواند نظر برانکو را برای انتخاب ترکیب اصلی تغییر دهد.

* در پایان تمرین به بازیکنان اعلام شد ساعت ۱۳:۳۰ در هتل باشند تا بعد از صرف ناهار و استراحتی کوتاه راهی فرودگاه مهرآباد شوند. پرواز پرسپولیسی‌ها به تبریز ساعت ۱۷:۳۰ امروز خواهد بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]