گزارش جالب CNN از برزیل؛ ورزشکاران المپیکی کجا زندگی می‌کنند؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - همه چیز آماده پذیرایی از ورزشکاران در دهکده بازیهای المپیک ریو است. به گزارش وب سایت رسمی نود، هتل آپارتمان جدیدی که در شهر ریو ساخته شده و ظرفیت اسکان 11000 ورزشکار و 6000 مربی را دارد، از روز یکشنبه آماده پذیرایی کاروان های ورزشی است. امکاناتی که برای این مجتمع اقامتی در نظر گرفته شده ...

وبسایت رسمی برنامه نود – همه چیز آماده پذیرایی از ورزشکاران در دهکده بازیهای المپیک ریو است.

به گزارش وب سایت رسمی نود، هتل آپارتمان جدیدی که در شهر ریو ساخته شده و ظرفیت اسکان ۱۱۰۰۰ ورزشکار و ۶۰۰۰ مربی را دارد، از روز یکشنبه آماده پذیرایی کاروان های ورزشی است. امکاناتی که برای این مجتمع اقامتی در نظر گرفته شده عبارتند از استخر شنا، زمین تنیس، پیست دوچرخه سواری و ….

این مجتمع اقامتی از تمامی امکاناتی که برای برگزاری این بازیها مهم به نظر می رسند، برخوردارند. طراح و سازنده این بنا گفته است خودم هرگز طی این سالها چنین مجموعه باشکوهی را ندیده بودم. مسئولان و مقامات شهری این بنا را با عنوان شهری در دل شهر توصیف کرده و می گوید یک کافه تریا بسیار شیک به صورت ۲۴ ساعته آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان است.

ایده اصلی برای ساخت این بنا ایجاد محیطی بسیار لوکس و شیک با قیمتی نه چندان زیاد در دسترس مردم و ورزشکاران می باشد. البته این مجموعه تفاوت هایی با سایر ساختمان های مشابه در چند دوره اخیر دارد؛ مثلاً در اتاق های این برج اصلاً تلویزیون وجود ندارد و اینکه علیرغم مخالفت های مسئولین بهداشت و درمان کمیته بین المللی المپیک، سیستم تهویه هوا در اتاق های این برج تعبیه شده است.

به گفته مدیریت این برج، ساختمان تأسیس شده مجهز به ۱۳۰۰۰ توالت، ۲۷۵ هزار چوب لباسی و ۱۸۵۰۰ تختخواب وجود دارد.

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]