گزارش دیجیاتو از نخستین دوره مسابقات پهپادهای ایران [تماشا کنید]

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
نخستین دوره از مسابقه ی پهپادها همانطور که پیشتر هم خبر داده بودیم 6 تا 8 مرداد ماه با نام Iran Drone Prix در ورزشگاه ساصد (مجموعه ورزشی سازمان صنایع دفاع) برگزار شد. در این دوره از مسابقات، با حمایت مالی فروشگاه اینترنتی بامیلو بیش از 150 نفر از دانشجویان سراسر کشور، در 2 بخش سرعت (outdoor) و فضای بسته ...

نخستین دوره از مسابقه ی پهپادها همانطور که پیشتر هم خبر داده بودیم ۶ تا ۸ مرداد ماه با نام Iran Drone Prix در ورزشگاه ساصد (مجموعه ورزشی سازمان صنایع دفاع) برگزار شد. در این دوره از مسابقات، با حمایت مالی فروشگاه اینترنتی بامیلو بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور، در ۲ بخش سرعت (outdoor) و فضای بسته (indoor) به رقابت پرداختند که هر یک به پهپادهایی با ویژگی های مختص خود نیاز داشتند.

راه اندازی چنین مسابقاتی با توجه به مجموع جوایز ۳۵ میلیون تومانی، قدم قابل توجهی در راستای پیشرفت صنعت روباتیک کشور محسوب می شود و انتظار می رود هر دوره، ضمن کشف و شکوفایی استعدادهای این حوزه، شاهد افزایش توانایی تیم ها باشیم.

بر اساس وظایف رسانه ای خود، برای گپ و گفت با شرکت کنندگان و عوامل برگزاری، به محل مسابقات مراجعه کردیم که از شما دعوت می کنیم در ادامه، ویدیوی آن را از نظر بگذرانید.

 

The post گزارش دیجیاتو از نخستین دوره مسابقات پهپادهای ایران [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]