گزارش زنده/ استقلال خوزستان یک – استقلال صفر

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیمهای استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر از ساعت 20:45 آغاز شد. به گزارش وب سایت نود، بر این اساس دو تیم با ترکیب های زیر وارد میدان شدند: ترکیب استقلال خوزستان: رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند، مهدی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دیدار تیمهای استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ آغاز شد.

به گزارش وب سایت نود، بر این اساس دو تیم با ترکیب های زیر وارد میدان شدند:

ترکیب استقلال خوزستان: رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، هرایر مگویان، محمدحسین کنعانی زادگان، رابسون جانواریو، وریا غفوری، فرشید باقری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری.

 حدود ۱۰ هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر هستند که البته گرمای شدید هوا در خوزستان مانع از استقبال خوب هواداران اهوازی از این بازی شده است.

 

گزارش بازی:

دقیقه ۶: جابر انصاری در موقعیت ایده آلی برای گلزنی قرار گرفت که همراه با خروج رافائل از دروازه بود اما ضربه این بازیکن دقت لازم را نداشت تا توپ او به اوت برود.

دقیقه ۱۱: پاس عمقی بازیکنان استقلال برای جابر انصاری برای دومین بار او را در موقعیت گلزنی قرار داد اما با خروج به موقع گلر استقلال خوزستان ضربه انصاری راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۴ ( گل اول استقلال خوزستان): ضربه عالی دورقی را دفاع استقلال برگشت داد اما این حسن بیت سعید بود که با استفاده از دفع ناقص مدافعان استقلال و در حالی که توپ با مدافعین این تیم هم برخورد داشت توانست دروازه سیدمهدی رحمتی را باز کند. 

دقیقه ۲۷: گرمای شدید هوا، داور مسابقه را بر آن داشت تا بر اساس قانون، فرصت یک دقیقه ای را در اختیار بازیکنان دو تیم و کمک هایش قرار دهد و پس از این دوباره بازی از سر گرفته شد.

 دقیقه ۳۲: ضربه هرایر مگویان از جناح چپ استقلال می توانست برای این تیم با یک فرصت گلزنی عالی همراه باشد اما جابر انصاری نتوانست در میان مدافعان استقلال خوزستان اقدام به سرزنی کند تا توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رود.

۲۰۵۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]