گزارش زنده/ استقلال خوزستان ۲ – استقلال یک

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال با برتری میزبان در حال پیگیری است. به گزارش وب سایت نود، این دیدار از ساعت 20:45 در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد.  حدود 10 هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر هستند که البته گرمای شدید هوا در خوزستان مانع از استقبال خوب هواداران اهوازی از این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال با برتری میزبان در حال پیگیری است.

به گزارش وب سایت نود، این دیدار از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد.

 حدود ۱۰ هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر هستند که البته گرمای شدید هوا در خوزستان مانع از استقبال خوب هواداران اهوازی از این بازی شده است.

ترکیب استقلال خوزستان: رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی(۷۹- فرشاد جان فزا)، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند(۶۸- علی اصغر عاشوری)، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، هرایر مگویان(۸۰- میثم مجیدی)، محمدحسین کنعانی زادگان، رابسون جانواریو، وریا غفوری، فرشید باقری( ۶۲- علی قربانی)، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی(۸۷- فرشید اسماعیلی)، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری.

 

نیمه اول:

دقیقه ۶: جابر انصاری در موقعیت ایده آلی برای گلزنی قرار گرفت که همراه با خروج رافائل از دروازه بود اما ضربه این بازیکن دقت لازم را نداشت تا توپ او به اوت برود.

دقیقه ۱۱: پاس عمقی بازیکنان استقلال برای جابر انصاری برای دومین بار او را در موقعیت گلزنی قرار داد اما با خروج به موقع گلر استقلال خوزستان ضربه انصاری راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۴ ( گل اول استقلال خوزستان): میثم دورقی که حرکات پا به توپ خوبی در طول بازی داشت، شوت محکمی به سمت دروازه استقلال زد، اما مهدی رحمتی این توپ را دفع کرد. توپ برگشتی به حسن بیت‌سعید رسید و مهاجم استقلال خوزستان پس از جا گذاشتن یکی از بازیکنان استقلال، توپش را وارد رحمتی کرد. رابسون جان‌واریو، مدافع برزیلی استقلال هم نتوانست توپ را از روی خط دور کند تا اولین گل استقلال خوزستان به‌ثمر برسد.

دقیقه ۲۷: گرمای شدید هوا، داور مسابقه را بر آن داشت تا بر اساس قانون، فرصت یک دقیقه ای را در اختیار بازیکنان دو تیم و کمک هایش قرار دهد و پس از این دوباره بازی از سر گرفته شد.

 دقیقه ۳۲: ضربه هرایر مگویان از جناح چپ استقلال می توانست برای این تیم با یک فرصت گلزنی عالی همراه باشد اما جابر انصاری نتوانست در میان مدافعان استقلال خوزستان اقدام به سرزنی کند تا توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رود.

دقیقه ۳۸: نقوذ بازیکنان استقلال خوزستان از جناح راست ادامه داشت که در این لحظه ضربه عالی رحیم زهیوی را مهدی رحمتی از زاویه بسته با دست چپ راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۱: پاس عرضی بیت سعید به سالاروند رسید که شوت سنگین این بازیکن در حالی که مهدی رحمتی هم تنها نظاره گر بود با اندکی اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

نیمه دوم:

دقیقه ۵۶: ضربه بازیکن استقلال خوزستان را حسین کنعانی زادگان به آرامی دفع کرد تا توپ برگشتی به مهاجم فرصت طلب استقلال خوزستان یعنی دورقی برسد اما شوت سنگین این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹: نفوذ بازیکنان استقلال خوزستان، دورقی را در میان ۳ مدافع استقلال صاحب توپ کرد که توپ می رفت تا به اشتباه توسط بازیکن استقلال روی دروازه خودی خطرساز شود اما در ادامه توپ به مرکز زمین فرستاده شد.

دقیقه ۶۰: ارسال از جناح راست می رفت تا با ضربه سر کاوه رضایی وارد دروازه استقلال خوزستان شود اما توپ او پس از برخورد به دفاع استقلال خوزستان و تیرک دروازه راهی کرنر شد.

 دقیقه ۶۴: ارسال غفوری از جناح راست میرفت تا کاوه رضایی را در موقعیت عالی گلزنی قرار دهد اما خروج گلر برزیلی مانع از حرکت رضایی شد.

دقیقه ۶۵: حملات متعدد استقلالی ها روی دروازه استقلال خوزستان ادامه داشت و این مدافعان و گلر برزیلی بودند که ۳ فرصت مسلم گلزنی متوالی را از مهاجمان استقلال گرفتند.

دقیقه ۷۰: برای دومین بار، موعود بنیادی فر، داور بازی فرصت یک دقیقه ای را در اختیار دو تیم قرار داد تا به واسطه گرمای شدید هوا، استراحت کوتاهی داشته باشند.

دقیقه ۷۷(گل اول استقلال) : روی ارسال بی نقص خسرو حیدری، کاوه رضایی موفق شد دروازه استقلال خوزستان را از میان دو مدافع این تیم با یک ضربه سر عالی باز کند.

دقیقه ۸۳ (گل دوم استقلال خوزستان): فشار حملات استقلال خوزستانی ها ادامه داشت تا حسن بیت سعید به همراه ۲ مهاجم دیگر این تیم با به هم ریختن نظم خط دفاعی استقلال، دروازه رحمتی را برای دومین بار باز کند.

۲۰۵۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]