گزارش زنده/ استقلال یک- صنعت نفت آبادان صفر

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  دیدار تیمهای استقلال و نفت آبادان از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.به گزارش وب سایت نود، استقلال با پشت سر گذاشتن محرومیت تماشاگرانش، در این دیدار میزبان نفت آبادان است. بیش از 40 هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر هستند. ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، هرایر مگویان، رابسون، غفوری، یعقوب ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دیدار تیمهای استقلال و نفت آبادان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

به گزارش وب سایت نود، استقلال با پشت سر گذاشتن محرومیت تماشاگرانش، در این دیدار میزبان نفت آبادان است. بیش از ۴۰ هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر هستند.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، هرایر مگویان، رابسون، غفوری، یعقوب کریمی(۷۰- میلاد زکی پور)، بختیار رحمانی، جابر انصاری، علی قربانی، کاوه رضایی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی

 ترکیب صنعت نفت آبادان: حسن هوری، علی عبداله‌زاده، حسین بغلانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمدرضا پورمحمد، محمدزبیر نیک‌نفس، حکیم نصاری، گویی هیان کیم، امیر زلیکانی، و محمد شادکام

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۶: نفوذ بازیکنان نفت از جناح راست با ارسال هافبک این تیم و ضربه سر مهاجم سرزن نفت همراه بود که توپ این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

 دقیقه ۱۲: پاس عمقی و پشت دفاع بازیکنان استقلال برای خسرو حیدری که در موقعیت تک به تک با هوری قرار داشت پس از برخورد هوری و حیدری توسط گلر راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۵: ارسال خسرو حیدری که از جناح چپ نفوذ کرده بود با ضربه سر مهاجم استقلال و واکنش به موقع هوری راهی کرنر شد.

 دقیقه ۳۳: پاس عرضی به جابر انصاری پشت محوطه جریمه صنعت نفت با شوت این بازیکن همراه بود که توپ پس از برخورد با انگشتان هوری با اختلاف کمی از کنار دروازه به کرنر رفت.

 دقیقه ۳۸: حملات پرفشار استقلالی ها روی دروازه نفت در حالی که جابر انصاری در برگشت توپ را برای مهاجمان استقلال دوباره تبدیل به موقعیت کرد با اختلاف ناچیز از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

 

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: خطای روی داده روی کاوه رضایی چسبیذه به محوطه جریمه نفت، با اعلام ضربه ایستگاهی به سود استقلال همراه بود که توپ ارسالی حیدری با ضربه سر ابراهیمی و برخورد به سر دفاع نفت به کرنر رفت.

دقیقه ۵۰: ارسال یعقوب کریمی از جناح چپ با ضربه سر علی قربانی همراه بود که توپ با اختلافی بسیار ناچیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: خطای بازیکن کره ای نفت روی کاوه رضایی، از دید داور دور نماند و یک ضربه ایستگاهی نصیب بازیکنان استقلال شد که امید ابراهیمی پشت توپ ایستاد و با ضربه او توپ از کنار دروازه هوری به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: حسین بغلانی ( کارت زرد)

دقیقه ۶۲: کرنر ارسالی حیدری از جناح راست با ضربه امید ابراهیمی و واکنش به موقع هوری همراه شد.

دقیقه ۶۵: گویی هیان کیم (کارت زرد)

دقیقه ۶۶ ( گل اول استقلال) : ارسال کریمی از جناح چپ روی سر بختیار رحمانی در ادامه به علی قربانی رسید که این بازیکن گل اول استقلال را به ثمر رساند.

 

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]