گزارش مکتوب داور علیه توهین بازیکن استقلال

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - از داور دیدار استقلال و نفت آبادان خواسته شده که گزارش مکتوب خود را در مورد توهین بازیکن استقلال به کمیته داوران ارایه کند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در پایان دیدار استقلال و نفت آبادان حسین کنعانی‌زادگان به سمت تیم داوری رفت و به آنها توهین کرد. میرزابیگی کمک داور مسابقه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – از داور دیدار استقلال و نفت آبادان خواسته شده که گزارش مکتوب خود را در مورد توهین بازیکن استقلال به کمیته داوران ارایه کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در پایان دیدار استقلال و نفت آبادان حسین کنعانی‌زادگان به سمت تیم داوری رفت و به آنها توهین کرد. میرزابیگی کمک داور مسابقه در مورد این رفتار مصاحبه‌ای را انجام داد. بعد از این مصاحبه فدراسیون فوتبال با محمدرضا اکبریان داور مسابقه تماس گرفتند و از او خواستند که مصاحبه‌ای در مورد رفتار بازیکن استقلال انجام ندهد و فقط گزارش مکتوب این اتفاق را به کمیته داوران ارایه کند.

قرار است اکبریان گزارش خود را درباره رفتار توهین‌آمیز مدافع استقلال به کمیته داوران ارایه کند و طبق روال اداری این کمیته گزارش داور از رفتار توهین‌آمیز را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارایه می کند تا در مورد این بازیکن تصمیم‌گیری کند.

دیدار دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود نفت آبادان به پایان رسید. کنعانی‌زادگان در دو بازی اول استقلال به میدان رفت و بعد از آن مصدوم شد و در دیدار با نفت ابادان هم در فهرست ۱۸ نفره قرار نداشت.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]