گزارش ویژه / لیگ برتری ها در چه پستی بازیکن می خواهند

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
وبسایت رسمی برنامه نود - فصل نقل وانتقالات لیگ برتر برای اولین بار تا هفته چهارم ادامه دارد و تیم ها هنوز به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستند. به گزارش وبسایت نود، ویژگی استثنایی این فصل لیگ برتر ورود تیم ها با لیست باز به مسابقات است و مربیان در همین هفته های ابتدایی می توانند نقاط ضعف خود را ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فصل نقل وانتقالات لیگ برتر برای اولین بار تا هفته چهارم ادامه دارد و تیم ها هنوز به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستند.

به گزارش وبسایت نود، ویژگی استثنایی این فصل لیگ برتر ورود تیم ها با لیست باز به مسابقات است و مربیان در همین هفته های ابتدایی می توانند نقاط ضعف خود را شناسایی کنند و برای جذب بازیکن در آن نقطه اقدام کنند.

براساس اطلاع خبرنگار نود تعدادی از تیم های لیگ برتری در برخی پست ها به طور جدی درپی خرید بازیکن جدید هستند که به شرح زیر است.

پرسپولیس در دروازه به دنبال جذب یک گلر جایگزین لوبانوف است، یک گلر زیر ۲۳ سال اوکراینی به تمرینات تیم آمد و به توافق نرسید، صحبت هایی با دویکوویچ دروازه‌بان فصل قبل سایپا هم انجام شد که خواسته های عجیب او مانع این انتقال شد.

استقلال به دنبال جذب یک مدافع مرکزی است تا جایگزین کنعانی زادگان کند که از لیست خارج می شود، گزینه اصلی آنها لئوناردو پادوانی است.

فولاد خوزستان یک هافبک وسط می خواهد جذب کند.

پیکان نیاز به جذب یک مدافع میانی دارد و به خرید یک هافبک بازیساز هم تمایل دارد اما نیاز آنها به مدافع میانی بیشتر است.

علی دایی در نفت تهران به دنبال یک هافبک وسط و یک مدافع یا هافبک راست است.

اکثر تیم ها در آستانه پایان نقل و انتقالات در تکاپو برای تکمیل کادر بازیکنان تیم های خود هستند و تلاش های آنها تا روزهای پایانی ادامه دارد.

تیم های لیگ برتری تا هفته چهارم اجازه جذب بازیکن دارند و بعد از آن می توانند در صورت خالی بودن لیستشان بازیکن آزاد اضافه کنند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]