گسترش فولاد و پیکان به تساوی رضایت دادند

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  هفته اول شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران پیگیری شد.به گزارش وبسایت نود ، در چارچوب هفته اول شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 18:15 امروز (سه‌شنبه) یک دیدار در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز بین دو تیم گسترش فولاد تبریز و ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  هفته اول شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران پیگیری شد.

به گزارش وبسایت نود ، در چارچوب هفته اول شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (سه‌شنبه) یک دیدار در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز بین دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان به قضاوت پیام حیدری برگزار شد که در پایان به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.

این دیدار در نیمه اول با فشار تیم میزبان همراه بود، اما بی‌دقتی مهاجمان گسترش فولاد مانع از آن شد تا آبی‌پوشان تبریزی به گل برسند. نیمه اول با تساوی بدون گل طرفین به اتمام رسید در حالی که پیکان در این نیمه بیشتر حالت تدافعی به خود گرفته بود.

در نیمه دوم شرایط دچار تغییر شد و این پیکان بود که حملات خود روی دروازه میزبان را طراحی کرد، ولی این تیم نیز در زمان حمله زهردار ظاهر نشد تا از حدود دقیقه ۶۰، بازی به تعادل کشیده شود. گسترشی‌ها که عطش بیشتری برای پیروزی از خود نشان می‌دادند، دو فرصت بسیار خوب دیگر را در ادامه بازی از دست دادند تا این بازی نه‌چندان زیبا با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

گفتنی است لئون هاراپتیان،‌ حامد شیری و سیاوش یزدانی از پیکان و داریوش شجاعیان و محمدرضا خلعتبری از گسترش فولاد از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

روز گذشته نیز سه بازی از چهار دیدار ابتدایی هفته اول لیگ شانزدهم با نتیجه تساوی به اتمام رسیده بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]