گسترش فولاد ۰ – یک پرسپولیس / برد شیرین سرخپوشان در تبریز

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس توانست هفته سوم را با کسب پیروزی خارج از خانه مقابل گسترش فولاد به اتمام برساند. به گزارش  وبسایت نود ، سرخپوشان تهرانی موفق شدند با ارائه یک بازی تهاجمی و زیبا مقابل گسترش فولاد به برتری یک بر صفر رسیده و هفته سوم را با کسب پیروزی دیگری به اتمام برسانند. با این پیروزی، ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پرسپولیس توانست هفته سوم را با کسب پیروزی خارج از خانه مقابل گسترش فولاد به اتمام برساند.

به گزارش  وبسایت نود ، سرخپوشان تهرانی موفق شدند با ارائه یک بازی تهاجمی و زیبا مقابل گسترش فولاد به برتری یک بر صفر رسیده و هفته سوم را با کسب پیروزی دیگری به اتمام برسانند. با این پیروزی، پرسپولیس هفت امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول رده‌بندی رسید.

به گزارش وبسایت نود ،  یازده بازیکن اصلی پرسپولیس در این مسابقه را علیرضا بیرانوند ، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری ، محسن ربیع‌خواه ، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده ، امید عالیشاه ، علی علیپور و  وحید امیری تشکیل میدهند.

همچنین تیم گسترش فولاد با ترکیب ، فرناندو دخسوس، محسن حمیدی، مرتضی اسدی، مگنو باتیستا، محمدرضا خلعتبری، داریوش شجاعیان، سید محسن حسینی، علیرضا نقی‌زاده، لوسیانو پریرا، مسعود ابراهیم‌زاده و مصطفی اکرامی بازی می‌کند.

 

دقایق حساس

نیمه اول

دقیقه ۸: ارسال عالیشاه روی سر علیپور نشست اما این توپ مهار شد.

دقیقه ۹: علی علیپور یک ضربه خوب راهی دروازه کرد که به شکل خطرناک به بیرونرفت.

دقیقه ۱۸: درگیری های به وجود آمده بابت این مساله در نهایت منجر به اخراج سرپرست گسترش فولاد شد.

دقیقه ۲۶: ارسال کرنر بازیکنان پرسپولیس در شلوغی به امیری رسید که از این فرصت استفاده نکرد.

نیمه دوم

 دقیقه ۵۸: ارسال بلن احمدزاده به امیری رسید و ولی او این فرصت را از دست داد.

دقیقه ۷۲: وحید امیری روی اشتباه مدافعان گسترش صاحب توپ شد ولی راه به جایی نبرد.

دقیقه ۷۴: داریوش شجاعیان از پشت محوطه جریمه با ضربه ای راه دور دروازه بیرانوند را هدف قرار داد که توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: ضربه از پشت محوطه جریمه می توانست مگنو باتیستا و گسترش را به بازی برگرداند که بیرانوند در دو مرحله توپ را از آن خود کرد و شاگردان کمالوند را ناکام گذاشت.

دقیقه ۸۲:پاس در عرض انصاری به کامیابی نیا رسید و او با یک شوت سنگین دروازه گسترش را تهدید کرد.

دقیقه ۸۳: مهدی طارمی با پاسی دیدنی وحید امیری را راهی دروازه گسترش فولاد کرد که این بازیکن با ضربه ای غافلگیرکننده زد و به کرنر رفت.

 

 

 

گل

گل اول پرسپولیس:وحید امیری از یک زاویه کاملا بسته توپ را به سمت دروازه گسترش فرستاد اما با اشتباه خسوس توپ وارد دروازه شد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]