گلکسی نوت ۷ همراه با تبدیل Micro USB به USB Type-C عرضه خواهد شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
همانطور که در خبرها خواندید، سامسونگ شب گذشته از نوت 7 به عنوان جدیدترین فبلت پرچمدار خود رونمایی به عمل آورد، محصولی که البته ویژگی تازه ای برایش باقی نمانده بود و هر آنچه در مراسم رونمایی مشاهده کردیم در زمره ی اطلاعات لو رفته از پیش به حساب می آمد. یکی از خصوصیات جدید فبلت سامسونگ درگاه USB Type-C است ...

همانطور که در خبرها خواندید، سامسونگ شب گذشته از نوت ۷ به عنوان جدیدترین فبلت پرچمدار خود رونمایی به عمل آورد، محصولی که البته ویژگی تازه ای برایش باقی نمانده بود و هر آنچه در مراسم رونمایی مشاهده کردیم در زمره ی اطلاعات لو رفته از پیش به حساب می آمد.

یکی از خصوصیات جدید فبلت سامسونگ درگاه USB Type-C است که البته پیش از رونمایی در شایعات به گوش می رسید اما بسیاری در موردش تردید داشتند، چرا که اندکی پیش، شرکت کره ای پرچمداران اخیر خود گلکسی اس ۷ (بررسی دیجیاتو) و نسخه ی اج (بررسی دیجیاتو) از این محصول را همان درگاه ارتباطی مرسوم و قدیمی Micro USB عرضه کرده بود.

حالا گلکسی نوت ۷ نخستین تلفن هوشمند این شرکت به حساب می آید که به USB Type-C مجهز شده و این موضوع با وجود مزیت ها، مشکلاتی را نیز برای کاربران به همراه خواهد داشت، از جمله اینکه دیگر هیچکدام از لوازم جانبی و کابل های قدیمی با محصول تازه قابل استفاده نخواهند بود.

هرچند تبدیل های مورد نیاز برای رفع این مشکل در بازار وجود دارند، اما لازم است بدانید که سازنده ی کره ای تبدیل Micro USB به USB Type-C را در جعبه ی دستگاه قرار داده و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد، در نتیجه به سادگی می توانید این محصول را تهیه و بدون دردسر، ابزارها و کابل های قدیمی خود را با آن مورد استفاده قرار دهید.

The post گلکسی نوت ۷ همراه با تبدیل Micro USB به USB Type-C عرضه خواهد شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]