گل‌محمدی: از بازیکنانم راضی هستم/ دنبال جایگزین برای حدادی‌فر هستیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با وجود شکست مقابل سیاه‌جامگان از بازیکنانم راضی هستم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، یحیی گل‌محمدی پس از شکست دو بر یک ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و گلایه‌ای از آنها ندارم،‌ آنها در زمین خوب ظاهر شدند و چندین موقعیت خوب ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با وجود شکست مقابل سیاه‌جامگان از بازیکنانم راضی هستم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، یحیی گل‌محمدی پس از شکست دو بر یک ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و گلایه‌ای از آنها ندارم،‌ آنها در زمین خوب ظاهر شدند و چندین موقعیت خوب به دست آوردند اما گلر سیاه‌جامگان روز اوجش بود.

وی با اشاره به اتلاف وقت توسط دروازه‌بان سیاه جامگان تأکید کر: دلیلی ندارد در این سطح و شرایط دروازه‌بان حریف وقت تلف کند. در یک صحنه هم به نظر می‌رسد بازیکن سیاه‌جامگان تمارض کرده و به همین دلیل من نیازی ندیدم بازیکنانم توپ را به بیرون بزنند.

سرمربی ذوب‌آهن درخصوص اینکه چرا از مهدی رجب‌زاده دیر استفاده کرد، گفت: این نظر کادر فنی بوده است.

گل‌محمدی در خصوص مشکلات تیمش افزود: یکی از مشکلات ما حدادی فر است که او را از دست داده‌ایم دنبال جایگزین هستیم و قطعاً فصل نقل و انتقالات برای ما فعال است که می‌خواهیم بازیکنی را جذب کنیم.

وی در مورد بازیکنان برزیلی که قصد جذب آنها را داشته، تأکید کرد: این موضوع در حد صحبت بوده و فعلا منتفی است.

گل‌محمدی به خاطر گرمای سالن خطاب به خبرنگاران حاضر در سالن نسبت به عدم وجود کولر معترض شد.

 

۲۰۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]