گواردیولا: تنها یک مشکل بزرگ بین من و مورینیو وجود دارد!

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی جدید تیم منچستر سیتی پیش از دربی منچستر در کشور چین، گفت هیچ مشکلی خاصی با ژوزه مورینیو ندارم. به گزارش وب سایت نود، پپ گواردیولا که در این فصل هدایت منچستر سیتی را برعهده دارد، روز دوشنبه باید در چارچوب تورنمنت دوستانه در چین به مصاف تیم همشهری و رقیبش، یعنی منچستر یونایتد برود. ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی جدید تیم منچستر سیتی پیش از دربی منچستر در کشور چین، گفت هیچ مشکلی خاصی با ژوزه مورینیو ندارم.

به گزارش وب سایت نود، پپ گواردیولا که در این فصل هدایت منچستر سیتی را برعهده دارد، روز دوشنبه باید در چارچوب تورنمنت دوستانه در چین به مصاف تیم همشهری و رقیبش، یعنی منچستر یونایتد برود. مسئله ای که امسال بر حساسیت دربی منچستر افزوده، حضور دو مربی برتر فوتبال جهان، ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا، بر روی نیمکت مربیگری دو تیم شهر منچستر است. این دو مربی از زمان حضور در لالیگا و هدایت دو غول بزرگ اسپانیا با یکدیگر رقابت شدیدی داشتند که البته گاهی رقابت آنها به چالش بزرگی تبدیل می شد.

مسئله رقابت و چالش بین این دو مربی بهانه ای بود تا خبرنگاران پیش از بازی دوستانه روز دوشنبه این دو تیم، سئوالات حاشیه ای را مطرح کرده که گواردیولا در پاسخ به سئوالات آنها گفت: این یک بازی دوستانه است، یک بازی واقعاً دوستانه!

گواردیولا در پاسخ به این سئوال که آیا با مورینیو دست خواهد داد، با تعجب گفت: بله، حتماً پیش از بازی با مورینیو دست می دهم، اصلاً چرا نباید با او دست بدهم، چه دلیلی برای این کار وجود دارد. هر دو ما انسان های محترم و باشخصیتی هستیم.

گواردیولا در پایان گفت: تنها مسئله و مشکل بزرگی که بین ما وجود دارد اینست که هر دو می خواهیم در بازی پیروز شویم.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]