گولچ از پرسپولیس پول نگرفت اما ماندنی شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مدافع استرالیایی تیم فوتبال پرسپولیس پولی از این باشگاه دریافت نکرده است. به گزارش وبسایت نود، امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس بخشی از قرارداد آنتونی گولچ مدافع استرالیایی تیم فوتبال پرسپولیس را به حساب این بازیکن واریز کرده و به این ترتیب این بازیکن ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مدافع استرالیایی تیم فوتبال پرسپولیس پولی از این باشگاه دریافت نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس بخشی از قرارداد آنتونی گولچ مدافع استرالیایی تیم فوتبال پرسپولیس را به حساب این بازیکن واریز کرده و به این ترتیب این بازیکن در پرسپولیس ماندنی شده است.

گولچ که در فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس برای اولین بازی قرار نگرفت در آستانه فسخ قرارداد قرار داشت اما مشکل او دریافت نکردن پول نبود و دلیل مذاکره برای جدایی او مساله دیگری بود.
گولچ در روزهای اخیر حتی یک ریال هم دریافت نکرده اما با توافق انجام گرفته جدایی از او از پرسپولیس منتفی شد.

این بازیکن پیشنهادی از یک باشگاه خارجی دریافت کرده بود که حاضر بود ۱۰۰ هزار دلار مبلغ رضایتنامه وی را به تیم شریف مولداوی پرداخت اما با توجه به اینکه پیشنهادش نسبت به پرسپولیس پایین تر بود مورد موافقت گولچ قرار نگرفته است.

به این ترتیب گولچ به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و با توجه به اینکه فسخ یک طرفه قرارداد منتهی به پرداخت غرامت به این بازیکن بود باشگاه پرسپولیس هم تصمیم به حفظ این بازیکن گرفت و گولچ استرالیایی در پرسپولیس ماندنی شد.

خبر دیگر اینکه مبلغ ۱۰۰ هزار دلار رضایتنامه این بازیکن هنوز از سوی پرسپولیس به باشگاه شریف مولداوی پرداخت نشده است. باشگاه پرسپولیس اعلام کرده حساب ارائه شده از سوی تیم مولداویایی متعلق به کشور روسیه بوده و به خاطر مشکلات بانکی امکان انتقال پول به این حساب را نداشته است.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]