گومز: بارسا بهترین انتخاب زندگیم بود

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - آندره گومز پس از امضای قرارداد با بارسلونا گفت این بهترین تصمیم زندگی ورزشی من بود. به گزارش وب سایت نود، هافبک تیم ملی پرتغال که در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار داشت، بالاخره به بارسلونا پیوست و روز چهار شنبه با طی مراحل قانونی و اداری، رسماً قرارداد خود را با این باشگاه امضاء ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آندره گومز پس از امضای قرارداد با بارسلونا گفت این بهترین تصمیم زندگی ورزشی من بود.

به گزارش وب سایت نود، هافبک تیم ملی پرتغال که در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار داشت، بالاخره به بارسلونا پیوست و روز چهار شنبه با طی مراحل قانونی و اداری، رسماً قرارداد خود را با این باشگاه امضاء کرد.

گومز پس از قطعی کردن قراردادش با بارسا گفت: از اینکه به نیوکمپ آمدم بسیار خوشحالم و امیدوارم که لحظات بسیار خوبی را کنار این تیم داشته باشم. فکر می کنم این بهترین تصمیم من بود. برای پیشرفت به این تیم آمدم و فکر می کنم هر روز بتوانم مسیر پیشرفت را طی کنم. از همه اینها گذشته، می خواهم با بازی های خوب خودم به این تیم کمک کنم و بازیکن مؤثری برای تیمم باشم.

به گزارش AS، قرارداد گومز با بارسلونا ۳۵ میلیون یورو به اضافه ۲۰ میلیون یورو برای پاداش ثبت شده است. در صورتی که گومز بتواند جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال را از آن خود کند، مبلغ ۱۵ میلیون یورو هم پاداش دریافت خواهد کرد.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]