گوگل تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه Chromecast فروخته است

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
گوگل معمولاً در گزارش مالی خود جرئیاتی از آمار بخش های مختلف ارائه نمی کند، اما این دفعه گویا سنت شکنی کرده است. «ساندار پیچای» در گزارش درآمد سه ماهه دوم اعلام کرد این کمپانی بیش از 30 میلیون دانگل «کروم کست» به فروش رسانده. آخرین اطلاعاتی که از فروش این دستگاه در اختیار داشتیم، به ماه می میلادی بر می ...

گوگل معمولاً در گزارش مالی خود جرئیاتی از آمار بخش های مختلف ارائه نمی کند، اما این دفعه گویا سنت شکنی کرده است. «ساندار پیچای» در گزارش درآمد سه ماهه دوم اعلام کرد این کمپانی بیش از ۳۰ میلیون دانگل «کروم کست» به فروش رسانده.

آخرین اطلاعاتی که از فروش این دستگاه در اختیار داشتیم، به ماه می میلادی بر می گردد و رقم ۲۵ میلیون را نشان می دهد.

«پیچای» می گوید این آمار، به خاطر سؤالات به وجود آمده در زمینه استراتژی گوگل در حوزه سخت افزار اعلام شده. لازم به ذکر است که در ماه آوریل، کمپانی مورد بحث فعالیت های مختلف خود در زمینه سخت افزار را تحت یک چارچوب مشخص درآورد، اما تاکنون در مورد استراتژی عملیاتی آن اطلاعاتی ارائه نکرده بود.

گفتنی است این محصول که رقبایی همچون Apple TV و Amazon Fire را در کنار خود می بیند، پرفروش ترین دیوایس سخت افزاری گوگل به شمار رفته و آمار فروش آن تا ماه می سال گذشته ۱۷ میلیون دستگاه اعلام شده است.

The post گوگل تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه Chromecast فروخته است appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]