یوسفی:خطا روی من صددرصد پنالتی بود

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است که تیمش می‌توانست از دربی این شهر برنده بیرون بیاید.به گزارش وبسایت نود ، محسن یوسفی در مورد تساوی تیمش مقابل سیاه‌جامگان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و در همان نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم که متأسفانه داور خطا روی من را پنالتی نگرفت. بر ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است که تیمش می‌توانست از دربی این شهر برنده بیرون بیاید.

به گزارش وبسایت نود ، محسن یوسفی در مورد تساوی تیمش مقابل سیاه‌جامگان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و در همان نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم که متأسفانه داور خطا روی من را پنالتی نگرفت. بر خلاف نظر کارشناسان داوری، بازیکن حریف مرا از پشت کاملاً شارژ کرد، ولی شاید تصاویر تلویزیونی این صحنه را واضح نشان نداد. اگر تیم ما صاحب پنالتی می‌شد شاید سرنوشت بازی تغییر می‌کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: سیاه‌جامگان هم خوب بازی کرد و در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشت، ولی ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم، خصوصاً در نیمه دوم که باید بیشتر گل می‌زدیم. شاید به‌نوعی تساوی عادلانه بود، ولی فرصت‌های ما بیشتر و بهتر از سیاه‌جامگان بود.

هافبک پیشین استقلال در مورد شروع ضعیف این تیم در لیگ برتر گفت: انتظار می‌رفت استقلال بهتر نتیجه بگیرد، ولی متأسفانه لیگ را بد شروع کرد. امتیازهای بازی‌‌های ابتدایی بسیار مهم است و امکان دارد استقلال با از دست دادن پنج امتیاز در دو بازی دچار مشکل شود. ادامه این روند می‌تواند استرس و فشار را روی بازیکنان و کادر فنی این تیم بیشتر کند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]