یوونتوس باز هم پر سر و صدا در نقل و انتقالات؛ بانوی پیر آماده مذاکره برای انتقال وراتی

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به انتقال قریب الوقوع پل پوگبا به منچستر یونایتد، بانوی پیر در حال جست و جوی بازار برای پر کردن خلا هافبک فرانسوی است. به گزارش وبسایت نود، یوونتوس پس از انتقال پر سر و صدای گونزالو هیگواین به دنبال جانشینی برای پل پوگبا می گردد و انتظار می رود که این انتقال هم بدون ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با توجه به انتقال قریب الوقوع پل پوگبا به منچستر یونایتد، بانوی پیر در حال جست و جوی بازار برای پر کردن خلا هافبک فرانسوی است.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس پس از انتقال پر سر و صدای گونزالو هیگواین به دنبال جانشینی برای پل پوگبا می گردد و انتظار می رود که این انتقال هم بدون حاشیه انجام نشود. در حالی که رسانه ها از بازیکنانی نظیر اکسل ویتسل (زنیت سن پترزبورگ)، نمانیا ماتیچ (چلسی) و بلیز ماتوئیدی (پاریسن ژرمن) به عنوان اصلی ترین اهداف بانوی پیر برای اضافه کردن به کادر خود نام می برند، اما یورو اسپورت به نقل از گاتزتا دلا اسپورت اعلام کرد که قهرمان ایتالیا با پیشنهادی سنگین برای جذب مارکو وراتی اقدام خواهد کرد.

وراتی که به تازگی قرارداد خود با قهرمان فرانسه را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرده از بهترین های دنیا در پست خود شمرده می شود و بعید به نظر می رسد که تیم متمول فرانسوی به سادگی و هزینه پایین بازیکن با ارزش خود را واگذار کند.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]