یوونتوس در پی جذب هافبک چلسی؛ آیا پوگبا رفتنی است؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مطبوعات ایتالیا علاقه مدافع عنوان قهرمانی سری آ به جذب نمانیا ماتیچ، هافبک ناراضی چلسی نوشته اند. به گزارش وبسایت نود، پیشنهاد یوونتوس برای به خدمت گیری نمانیا ماتیج در حالی مطرح می شود که ارائه این پیشنهاد از سوی باشگاه ایتالیایی تائید تلویحی جدایی پل پوگبا، ستاره جوان این تیم در همین تابستان برداشت شده است. ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مطبوعات ایتالیا علاقه مدافع عنوان قهرمانی سری آ به جذب نمانیا ماتیچ، هافبک ناراضی چلسی نوشته اند.

به گزارش وبسایت نود، پیشنهاد یوونتوس برای به خدمت گیری نمانیا ماتیج در حالی مطرح می شود که ارائه این پیشنهاد از سوی باشگاه ایتالیایی تائید تلویحی جدایی پل پوگبا، ستاره جوان این تیم در همین تابستان برداشت شده است. شایعات پیرامون این ستاره فرانسوی در هفته های اخیر به اوج خود رسیده است و به نظر می رسد با توجه به انتقال قریب الوقوع و پر هزینه گونزالو هیگواین به تورین، سرای یوونتوس پیشنهاد های نجومی رئال مادرید یا منچستر یونایتد برای انتقال پوگبا را با دقت بیشتری بررسی کنند.

گاتزتا دلا اسپورت از نمانیا ماتیچ، هافبک صرب چلسی به عنوان جدی ترین گزینه قهرمان ایتالیا برای جایگزینی هافبک فرانسوی نام برده است.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]