۳۰ درصد از رباط صلیبی کنعانی‌زادگان پاره شد/ مدافع جنجالی دربی را از دست داد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی احتمالاً ۸ هفته از ترکیب این تیم دور خواهد بود.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال استقلال که این روزها به دلیل اشتباهاتش در 2 بازی گذشته با انتقادات فراوانی روبه‌رو شده است در دیدار استقلال مقابل استقلال خوزستان و روی صحنه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع تیم فوتبال استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی احتمالاً ۸ هفته از ترکیب این تیم دور خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال استقلال که این روزها به دلیل اشتباهاتش در ۲ بازی گذشته با انتقادات فراوانی روبه‌رو شده است در دیدار استقلال مقابل استقلال خوزستان و روی صحنه گل دوم تکل بلندی زد که همین جهش این بازیکن به سمت توپ باعث آسیب‌دیدگی شدید وی شد. حالا با معایناتی که از این بازیکن صورت گرفته مشخص شد که ۳۰ درصد از رباط صلیبی محمدحسین کنعانی‌زادگان دچار پارگی شده و البته این مدافع شانس آورده که رباط صلیبی‌اش صد درصد پاره نشده است.

قرار است این بازیکن صبح فردا باز هم یک عکس از پای مصدوم خود بگیرد تا میزان آسیب‌دیدگی و همچنین دوری وی از فوتبال مشخص شود.

با این تفاسیر محمدحسین کنعانی‌زادگان چیزی حدود ۸ هفته از ترکیب تیم فوتبال استقلال دور خواهد بود و هرچقدر میزان آسیب‌دیدگی این بازیکن شدیدتر باشد مدت‌زمان دوری وی طولانی‌تر خواهد شد.

 به گزارش وبسایت نود به این ترتیب با توجه به فاصله ۴۳ روزه تا دربی در روز ۲۶ شهریور، این مدافع که با حرف وحدیث های زیاد از پرسپولیس به استقلال پیوست این بازی مهم را از دست خواهد داد.

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]