حذف نمایش “سرقت” از مراسم افتتاحیه المپیک

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک در نظر داشتند که در بخشی از مراسم افتتاحیه المپیک، نمایشی مربوط به یک سرقت را به عنوان بخشی از فرهنگ برزیل به اجرا بگذارند اما در نهایت این بخش از نمایش مربوط به مراسم افتتاحیه حذف شد. به گزارش وبسایت نود، روزانه بیش از 14 قتل در برزیل انجام می ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مسئولان برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک در نظر داشتند که در بخشی از مراسم افتتاحیه المپیک، نمایشی مربوط به یک سرقت را به عنوان بخشی از فرهنگ برزیل به اجرا بگذارند اما در نهایت این بخش از نمایش مربوط به مراسم افتتاحیه حذف شد.

به گزارش وبسایت نود، روزانه بیش از ۱۴ قتل در برزیل انجام می شود و حداقل ۱۵ توریست خارجی مورد سرقت قرار می گیرند. به همین خاطر برگزار کنندگان مراسم افتتاحیه قصد داشتند که سرقت از یک خواننده را به عنوان نمادی از جرم و فرهنگ مردم برزیل در مراسم افتتاحیه به نمایش بگذارند. اجرای این بخش در نمایش تمرینی که جمعه گذشته برگزار شد با واکنش تند فرناندو میرلش، کارگردان برزیلی فیلم معروف ” شهر خدا” مواجه شد که در صفحه توئیترش نوشت:”چه کسی این ایده احمقانه را داده ؟”

در نهایت این بخش از نمایش حذف شد چرا که شاید جرم و جنایت بخشی از فرهنگ برزیل باشد اما به فرهنگ المپیک ارتباطی ندارد.

۱۱۴۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]