ITC گولچ هنوز به ایران نرسیده است

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع کروات پرسپولیس هنوز اجازه بازی برای این تیم را ندارد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، آنتونی گولچ به دلیل نرسیدن ITC فعلاً اجازه بازی برای تیم پرسپولیس را ندارد و این مسئله بر می‌گردد به اینکه باشگاه پرسپولیس پول رضایت‌نامه او را به باشگاه «شریف تیراسپول» پرداخت نکرده است. مدیربرنامه‌های ایرانی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع کروات پرسپولیس هنوز اجازه بازی برای این تیم را ندارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، آنتونی گولچ به دلیل نرسیدن ITC فعلاً اجازه بازی برای تیم پرسپولیس را ندارد و این مسئله بر می‌گردد به اینکه باشگاه پرسپولیس پول رضایت‌نامه او را به باشگاه «شریف تیراسپول» پرداخت نکرده است.

مدیربرنامه‌های ایرانی گولچ مدعی است طی امروز یا فردا با پرداخت پول رضایت‌نامه گولچ به باشگاه مولداویایی از سوی پرسپولیسی‌ها، ITC او نیز قبل از آ‌غاز مسابقات لیگ صادر خواهد شد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در این‌باره پاسخگو نیستند.

گفته می‌شود مبلغ رضایت‌نامه گولچ ۱۰۰ هزار دلار است و پرداخت این مبلغ به صورت یک‌جا برای باشگاه پرسپولیس کار راحتی نیست. ضمن اینکه برانکو در بازی‌های دوستانه از گولچ به‌عنوان بازیکن اصلی استفاده نمی‌کند و این نشان می‌دهد که او فعلاً بازیکن ثابت این مربی نیست.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]